Brodziki slim

Brodziki prysznicowe płaskie, typu slim, mają wysokość raptem kilku centymetrów. Gwarantują praktycznie niezauważalny próg do przejścia, prawie jak w kabinach typu walk-in, ale nie wszystkie modele wymagają montażu pod płytkami i zastosowania odwodnienia liniowego. Dlatego płaskie brodziki montowane nad powierzchnią posadzki mają bardziej uniwersalne zastosowanie niż modele podpłytkowe.

Aktywne filtry

Filtruj według

Cena

Cena

  • 344,00 zł - 959,00 zł

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

Kształt - Rodzaj

Kształt - Rodzaj

Rozmiar (cm)

Rozmiar (cm)

Wysokość (cm)

Wysokość (cm)

Rodzaj brodzika

Rodzaj brodzika

Aktywne filtry

Zalety brodzików prysznicowych płaskich Bravat by Dietsche

Brodzik prysznicowy płaski cechuje się bardzo nowoczesnym designem. Minimalizm i brak wysokich krawędzi jest w zgodzie z ostatnimi trendami aranżacji łazienek. Taki model brodzika jest doskonały w przypadku, gdy z kabiny korzystać mają osoby starsze, o ograniczonej mobilności i dzieci. Bardzo łatwo wejść do brodzika i wyjść z niego, niemal jak z kabiny walk-in. Warto pamiętać, że nie w każdej łazience można zamontować kabinę walk-in z odwodnieniem liniowym lub brodzikiem podpłytkowym. Dlatego brodziki płaskie mogą w takiej sytuacji stanowić najlepszą alternatywę. Płaski brodzik o wysokości około 5 cm zamontujesz w każdej łazience, bez względu na grubość stropu. Brodzik płaski stanowi bardzo dyskretny model, który wpasuje się do każdego stylu aranżacji łazienki, nie rzucając się w oczy i nie skracając optycznie przestrzeni.

Do jakiej łazienki wybrać płaski brodzik prysznicowy?

Płaskie brodziki prysznicowe polecane są szczególnie do łazienek niewielkich, gdzie wysoki próg w kabinie mógłby przytłoczyć przestrzeń. Ponadto to idealne rozwiązanie do bardzo nowoczesnych łazienek, w stylu minimalistycznym, loftowym, skandynawskim. W dużych pokojach kąpielowych, gdzie montowana już jest wanna, kabina z płytkim brodzikiem będzie dobrym wyborem. Dopasuje się stylistycznie np. do owalnej, eleganckiej wanny o prostej formie. Nie ma potrzeby wybierać modelu o dużej wysokości, gwarantującego dodatkowe funkcje, jak możliwość ręcznego prania czy wmontowane w brodzik siedzisko, skoro w łazience jest już wanna. Lepiej zastosować płaski brodzik o ponadczasowej elegancji i modernistycznej linii.

Jak wybrać idealny brodzik prysznicowy?

Przed kupnem brodzika płaskiego najpierw określ wymiary i kształt, który będzie pasować do Twojej łazienki. Zmierz narożnik lub wnękę, gdzie ma docelowo stanąć kabina. Uwzględnij przy tym przestrzeń przed brodzikiem, by móc swobodnie wchodzić i wychodzić spod prysznica. Wybierz jeden z oferowanych kształtów, jak nowoczesny i uniwersalny prostokątny lub kwadratowy, unikalny i ergonomiczny pięciokątny czy delikatny półokrągły, pasujący do kameralnych łazienek o subtelnym charakterze. W kwestii materiału postaw na ponadczasowy akryl, który jest solidny i trwały, a w przypadku posiadania dodatkowej powłoki ochronnej gwarantuje także odporność na uszkodzenia, korozję, zarysowania, zaśniedzenie. Akryl jest ciepły i przyjemny w dotyku, a jego wysoki połysk dodaje szykowności aranżacji łazienki.

Brodziki prysznicowe płaskie Bravat by Dietsche

W sklepie Bravat by Dietsche znajdziesz brodziki płaskie mające raptem 5,5 cm. Oferta jest zróżnicowana pod kątem kształtów – modele prostokątne, kwadratowe, półokrągłe, pięciokątne. Producent wykonuje wszystkie brodziki z niebywałą starannością, używając doskonałej jakości akrylu pokrytego powłoką ochronną.