Brodziki slim

Brodziki prysznicowe płaskie, typu slim, mają wysokość raptem kilku centymetrów. Gwarantują praktycznie niezauważalny próg do przejścia, prawie jak w kabinach typu walk-in, ale nie wszystkie modele wymagają montażu pod płytkami i zastosowania odwodnienia liniowego. Dlatego płaskie brodziki montowane nad powierzchnią posadzki mają bardziej uniwersalne zastosowanie niż modele podpłytkowe.

Aktywne filtry

Filtruj według

Cena

Cena

  • 449,00 zł - 779,00 zł

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

Kształt - Rodzaj

Kształt - Rodzaj

Rozmiar (cm)

Rozmiar (cm)

Wysokość (cm)

Wysokość (cm)

Rodzaj brodzika

Rodzaj brodzika

Zalety brodzików prysznicowych płaskich Bravat by Dietsche

Brodzik prysznicowy płaski cechuje się bardzo nowoczesnym designem. Minimalizm i brak wysokich krawędzi jest w zgodzie z ostatnimi trendami aranżacji łazienek. Taki model brodzika jest doskonały w przypadku, gdy z kabiny korzystać mają osoby starsze, o ograniczonej mobilności i dzieci. Bardzo łatwo wejść do brodzika i wyjść z niego, niemal jak z kabiny walk-in. Warto pamiętać, że nie w każdej łazience można zamontować kabinę walk-in z odwodnieniem liniowym lub brodzikiem podpłytkowym. Dlatego brodziki płaskie mogą w takiej sytuacji stanowić najlepszą alternatywę. Płaski brodzik o wysokości około 5 cm zamontujesz w każdej łazience, bez względu na grubość stropu. Brodzik płaski stanowi bardzo dyskretny model, który wpasuje się do każdego stylu aranżacji łazienki, nie rzucając się w oczy i nie skracając optycznie przestrzeni.

Do jakiej łazienki wybrać płaski brodzik prysznicowy?

Płaskie brodziki prysznicowe polecane są szczególnie do łazienek niewielkich, gdzie wysoki próg w kabinie mógłby przytłoczyć przestrzeń. Ponadto to idealne rozwiązanie do bardzo nowoczesnych łazienek, w stylu minimalistycznym, loftowym, skandynawskim. W dużych pokojach kąpielowych, gdzie montowana już jest wanna, kabina z płytkim brodzikiem będzie dobrym wyborem. Dopasuje się stylistycznie np. do owalnej, eleganckiej wanny o prostej formie. Nie ma potrzeby wybierać modelu o dużej wysokości, gwarantującego dodatkowe funkcje, jak możliwość ręcznego prania czy wmontowane w brodzik siedzisko, skoro w łazience jest już wanna. Lepiej zastosować płaski brodzik o ponadczasowej elegancji i modernistycznej linii.

Jak wybrać idealny brodzik prysznicowy?

Przed kupnem brodzika płaskiego najpierw określ wymiary i kształt, który będzie pasować do Twojej łazienki. Zmierz narożnik lub wnękę, gdzie ma docelowo stanąć kabina. Uwzględnij przy tym przestrzeń przed brodzikiem, by móc swobodnie wchodzić i wychodzić spod prysznica. Wybierz jeden z oferowanych kształtów, jak nowoczesny i uniwersalny prostokątny lub kwadratowy, unikalny i ergonomiczny pięciokątny czy delikatny półokrągły, pasujący do kameralnych łazienek o subtelnym charakterze. W kwestii materiału postaw na ponadczasowy akryl, który jest solidny i trwały, a w przypadku posiadania dodatkowej powłoki ochronnej gwarantuje także odporność na uszkodzenia, korozję, zarysowania, zaśniedzenie. Akryl jest ciepły i przyjemny w dotyku, a jego wysoki połysk dodaje szykowności aranżacji łazienki.

Brodziki prysznicowe płaskie Bravat by Dietsche

W sklepie Bravat by Dietsche znajdziesz brodziki płaskie mające raptem 5,5 cm. Oferta jest zróżnicowana pod kątem kształtów – modele prostokątne, kwadratowe, półokrągłe, pięciokątne. Producent wykonuje wszystkie brodziki z niebywałą starannością, używając doskonałej jakości akrylu pokrytego powłoką ochronną.