Odpływy liniowe 60-65cm

Jeśli wciąż brakuje Ci wszystkich elementów wyposażenia łazienki, jesteś w odpowiednim miejscu. Wanny, kabiny prysznicowe, baterie - wszystkie te produkty znajdziesz w szerokim asortymencie naszego sklepu. Jeśli stawiasz na modele kabin prysznicowych bez brodzika, niezbędnie będzie wykonanie prawidłowego systemu odwodnienia. W tym celu niezbędny będzie odpowiedni syfon, mata izolacyjna, a także odpływy liniowe 60-65cm, 70-75cm i wiele innych - dopasuj rozmiar modelu do swojej kabiny.

Aktywne filtry

Łazienka urządzona w minimalistycznym stylu

Nowoczesność, tak popularna w aranżacji łazienek, powinna łączyć w sobie dwie kluczowe cechy: funkcjonalność i elegancję. Modernizm przejawia się także w zastosowanej kolorystyce - króluje biel, czerń, marmur, szarości, pojawiają się także elementy drewniane oraz złote. Częste są proste, geometryczne linie lub obłe kształty dodające pomieszczeniu lekkości. W ten obraz idealnie wpisują się kabiny prysznicowe montowane bez brodzika.

Jakie zalety niesie za sobą takie rozwiązanie? Jest niezwykle praktyczne - łatwość wejścia do kabiny i wyjścia z niej jest szczególnie pożądana jeśli wśród użytkowników są osoby starsze lub niepełnosprawne. Brak wyrazistych linii w łazience pozwala także optycznie powiększyć dostępną przestrzeń, co sprawia, że kabina bez brodzika dobrze wygląda w małym pomieszczeniu.

Odpływy liniowe 60-65cm do kabiny prysznicowej

Zanim zdecydujesz, że to właśnie kabina prysznicowa bez brodzika powinna znaleźć się w Twojej łazience, upewnij się, że w podłodze znajdzie się wystarczająco dużo miejsca na montaż odpowiedniego systemu odwodnienia. Do jego kluczowych elementów zaliczymy m.in. syfon, matę izolacyjną i odpływy liniowe. Mają spełniać przede wszystkim rolę użytkową i być bezawaryjne. Odpływy liniowe 60-65cm są odpowiednie do niedużych kabin prysznicowych i modeli w średnich rozmiarach. Płynne odprowadzanie wody to ich główna rola. Powinny być łatwe w utrzymaniu czystości i wykonane z wysokiej jakości materiałów, wykazujących odporność na działanie wody i wilgoci. Dobrze jeśli dołączony syfon będzie obrotowy z możliwością regulacji jego wysokości.

Stylowe odpływy liniowe będą dopełnieniem aranżacji

Odpływy liniowe mają spełniać swoją praktyczną rolę - ta kwestia nie ulega wątpliwości. Jednak bez problemu możesz wybrać model, który będzie pasował do stylu łazienki. Masz do dyspozycji modele szklane, jasne oraz ciemne, które nie będą wyróżniać się na eleganckiej posadzce. Szeroka gama dostępnych rozwiązań sprawia, że możesz wybrać odpływ liniowy 60 cm, który będzie praktycznie niewidoczny w łazience.

Może chcesz, aby wybrany odpływ stanowił element dekoracji? Dopasuj jego kolor i wzór do baterii prysznicowej. Jeśli lubisz kontrasty i chcesz, aby Twoja łazienka była oryginalna - zdecyduj się na ciemny odpływ na tle jasnych płytek.