Kabiny prysznicowe złote

Łazienka jest pomieszczeniem, w którym rozpoczynamy swój dzień oraz go kończymy. Z tego względu dbamy nie tylko o jej funkcjonalność, ale z ogromną starannością dopieszczamy wszystkie elementy jej wyposażenia. Kolory odpowiadające Twoim gustom również sprawią, że przebywanie w łazience stanie się prawdziwą przyjemnością. Kabiny prysznicowe - złote, chromowane, a może wykończone w czarnym macie? Możesz zdecydować się na model, który doskonale wpasuje się w przestrzeń Twojej łazienki i wypełni wnętrze.

Aktywne filtry

Filtruj według

Cena

Cena

  • 1 169,00 zł - 3 050,00 zł

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

Kształt - Rodzaj

Kształt - Rodzaj

Rozmiar (cm)

Rozmiar (cm)

Brodzik

Brodzik

Rodzaj drzwi

Rodzaj drzwi

Hydromasaż / 4-ścienne

Hydromasaż / 4-ścienne

Powłoka

Powłoka

Aktywne filtry

Złote kabiny prysznicowe - do jakiej łazienki?

Złoto kojarzy się z niesamowitą elegancją. Czy elementy w takim kolorze będą pasować również do Twojej łazienki? Kabiny prysznicowe złote wpasują się w aranżację pomieszczenia w stylu klasycznym, industrialnym czy nowoczesnym. Jeśli chcesz sprawić, aby złoto dodawało uroku łazience, a nie przytłoczyło jej - skomponuj elementy wyposażenia z innym kolorem.

Ze złotem szczególnie dobrze komponuje się biel, czerń, granat, a także butelkowa zieleń czy surowa szarość. Idealnie sprawdza się połączenie złota z surowym marmurem - doskonale go ociepla. Kabina prysznicowa wyposażona w złote profile będzie prezentować się dobrze na jednolitym kolorze, ale dopasuje się także do płytek ze złotymi żyłowaniami.

Kabiny prysznicowe złote - jak dodać uroku swojej łazience?

Transparentne szyby kabiny oddzielone złotymi liniami od ścian zapewniają niesamowite wrażenia dla oczu. Przestrzeń kąpielowa zostaje oddzielona od pozostałej części pomieszczenia za pomocą subtelnego, a jednocześnie eleganckiego rozwiązania. Jakie elementy kabiny prysznicowej są w złotym kolorze? Przede wszystkim chodzi o profile, zawiasy, uchwyty, wsporniki. Możesz wybrać także inne elementy wyposażenia łazienki, które będą stanowić dopełnienie całej aranżacji.

Do niedużej łazienki wybierz model kabiny, który nie przytłoczy pomieszczenia, a pozwoli optycznie je powiększyć. W tym przypadku warto postawić na dyskretne krawędzie. Z kolei duże elementy wykończenia sprawdzą się w większym pomieszczeniu.

Złote dodatki do Twojej łazienki

Przestrzeń wypełniona złotem prezentuje się naprawdę luksusowo. Warto zatem zastanowić się nad dopasowaniem innych elementów i dodatków w podobnym kolorze. Idealnie sprawdzi się złota armatura łazienkowa, która nie przytłoczy pomieszczenia. Warto wybrać złotą baterię prysznicową oraz umywalkową, a także wieszaki. Akcesoria powinny stanowić spójną całość ze stylem łazienki - nie tylko kolorem, ale także kształtem i wielkością.

Jednak pamiętaj, że ze złotym kolorem nie warto przesadzać. Ma on dodawać szyku i elegancji, a przepełnienie może mieć wpływ odwrotny do zamierzonego. Nie łącz złota z innymi wielokolorowymi elementami - takie zestawienia zdecydowanie się nie sprawdzają.

Możesz wybrać kabiny złote w obłym kształcie, kwadratowym, prostokątnym - w zależności od dostępnej przestrzeni i linii dominujących w łazience.

Jak dbać o złote kabiny prysznicowe?

O złote okucia kabiny prysznicowej należy dbać podobnie, jak o złotą armaturę łazienkową. Najważniejsze jest, aby nie dopuszczać do nagromadzenia zanieczyszczeń, które później trudno usunąć. Dbaj o regularność w oczyszczaniu złotych profili - wówczas wilgotna, miękka ściereczka będzie zupełnie wystarczająca. Nie używaj szczotek, ani gąbek z ostrym zakończeniem, które mogą zarysować złotą powierzchnię i pozbawić ją pięknego blasku. Jeśli usunięcie zanieczyszczeń nie jest możliwe przy pomocy wody, wybierz detergenty dostosowane do złotej armatury łazienkowej i kabiny prysznicowej. Pomogą doprowadzić elementy do idealnego stanu i zabezpieczą przed osadem i zanieczyszczeniami w przyszłości.

Kabiny prysznicowe dostępne w ofercie Bravat by Dietsche

Niezależnie od tego, na jaką kabinę padnie Twój wybór - złotą, chromowaną, czy czarną, zwróć uwagę na jakość wykonania konkretnego modelu. Kabiny prysznicowe dostępne w ofercie Bravat by Dietsche wyróżniają się wyjątkową wytrzymałością. Odporne na zarysowania będą służyć Ci przez wiele lat. Solidne i oryginalne - właśnie takie są oferowane przez nas produkty. Sprawią, że w Twoja łazienka stanie się wyjątkowym miejscem, a spędzanie w niej czasu będzie przyjemnością.