Kabiny prysznicowe bez brodzika

Eleganckie, ale solidne kabiny prysznicowe bez brodzika zadowolą nawet najbardziej wymagających klientów szukających rozwiązań na wskroś nowoczesnych i designerskich, a przy tym praktycznych i o długiej żywotności. Współcześnie bardzo silny jest trend montowania kabin bez brodzika, bezpośrednio na podłodze z właściwym stopniem izolacji oraz zamontowanym odpływem liniowym lub punktowym.

Aktywne filtry

Filtruj według

Cena

Cena

  • 419,00 zł - 3 050,00 zł

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

Kolor profilu

Kolor profilu

Kształt - Rodzaj

Kształt - Rodzaj

Rozmiar (cm)

Rozmiar (cm)

Kolor szkła

Kolor szkła

Brodzik

Brodzik

Rodzaj brodzika

Rodzaj brodzika

Rodzaj drzwi

Rodzaj drzwi

Hydromasaż / 4-ścienne

Hydromasaż / 4-ścienne

Grubość szkła (mm)

Grubość szkła (mm)

Powłoka

Powłoka

Aktywne filtry

Zalety kabin prysznicowych bez brodzika

Projektanci wnętrz uwielbiają minimalistyczne aranżacje pozbawione skomplikowanych, zbędnych elementów, które mogą przytłoczyć pomieszczenie. Kabina prysznicowa bez brodzika doskonale wpisuje się w nowoczesne trendy, ponieważ nadaje przestrzeni lekkości i otwartości, dzięki wyeliminowaniu krawędzi brodzika i różnic w wysokości podłoża. Prosta w formie, zabudowana jedynie szklanymi ściankami kabina nie skupia uwagi, pozwalając wysunąć się na pierwszy plan aranżacji łazienki utrzymanej w danym stylu poprzez dobór płytek i kolorystykę mebli czy akcesoriów. Ponadto bez brodzika możliwe jest korzystanie z większej przestrzeni użytkowej pod natryskiem, co gwarantuje komfortową kąpiel. Kabinę bez brodzika łatwo i szybko można zamontować poprzez przytwierdzenie tafli szkła do ściany czy ścian. Kabiny bez brodzika często nie mają drzwi prysznicowych, dzięki czemu wejście pozostaje otwarte. W połączeniu z płaską powierzchnią daje to wygodę użytkowania nawet osobom starszym, o ograniczonej mobilności, dzieciom czy niepełnosprawnym. Jeśli jest wystarczająco dużo miejsca, do takiej kabiny można wjechać wózkiem inwalidzkim. Gdy kształt brodzika nie ogranicza wyobraźni, można postawić ścianki o dowolnych rozmiarach i nadać kabinie pożądany kształt. Kabiny bez brodzika łatwiej jest utrzymać w czystości niż te z brodzikiem, bo nie ma wielu kantów, zakamarków i szczelin. Wystarczy przemyć taflę szkła oraz podłogę.

Do jakiej łazienki wybrać kabiny bez brodzika?

Kabiny łazienkowe bez brodzika optycznie powiększają przestrzeń, dlatego są idealne do małych, kameralnych łazienek. W pomieszczeniach o nietypowych kształtach umożliwią maksymalne wykorzystanie przestrzeni i dopasowanie kabiny prysznicowej do wymiarów, bez ograniczeń typowych dla brodzików standardowych. Kabina bez brodzika w przypadku posiadania większej przestrzeni w łazience może stać się bardzo wygodną strefą relaksu i kąpieli. Wystarczy oddzielić dużą przestrzeń ścianką, dodać siedzisko kąpielowe i panel z hydromasażem, by stworzyć w domu warunki niemal jak w spa. Kabiny bez brodzika to także częste rozwiązanie wybierane przez hotelarzy, właścicieli pensjonatów, obiektów z basenami czy spa, bo gwarantują, że swobodny dostęp do kabin wszystkim gościom, niezależnie od ich stopnia mobilności i sprawności.