Grzejniki

Grzejniki łazienkowe są niezbędnym wyposażeniem w domu, w biurze, a także w hotelach i w restauracjach. Dzięki nim zadbasz nie tylko o komfort i ciepło w pomieszczeniu, wygodnie wysuszysz ręczniki lub odzież, ale podkreślisz wyjątkowy charakter wnętrza. Koniecznie obejrzyj modne grzejniki łazienkowe i poznaj ich najważniejsze cechy, by wprowadzić do swoich pomieszczeń nutkę światowych trendów. To modele wykonane z doskonałych jakościowo materiałów, funkcjonalne i praktycznie bezawaryjne. Zapoznaj się z całą naszą ofertę i zainspiruj się do zmian.

Aktywne filtry

Filtruj według

Cena

Cena

  • 226,00 zł - 1 297,00 zł

Dostępność

Dostępność

Kolor

Kolor

Wysokość (cm)

Wysokość (cm)

Szerokość (cm)

Szerokość (cm)

Zadbaj o ciepło w łazience i postaw na grzejniki łazienkowe nowoczesne

Grzejniki ścienne w łazience to nie tylko zwykła instalacja dająca ciepło, ale wyjątkowe nowoczesne formy, ciekawe wzornictwo i najwyższej jakości materiały. W naszym asortymencie znajdziesz wiele modeli różniących się nie tylko aspektem wizualnym, ale także mocą. Przyjmuje się, że grzejniki łazienkowe powinny zużywać 100-130 W ciepła na każdy metr kwadratowy pomieszczenia, dając komfortową temperaturę w granicy 24 stopni. Dzięki temu wyjście spod prysznica czy z kąpieli będzie przyjemne, bez odczucia chłodu. Z tego powodu wybierając model dla siebie, zacznij od zmierzenia rozmiaru łazienki i obliczenia niezbędnej mocy urządzenia. Grzejniki łazienkowe nowoczesne mają zazwyczaj moc od 50 W do 1000 W. Jeśli chcesz używać kaloryfera wyłącznie jako suszarki do grzejników, ogrzewając pomieszczenie w inny sposób, wystarczy ci model o mocy 50 W.

Co jeszcze jest ważne – grzejniki łazienkowe bez tajemnic

Grzejniki ścienne dostępne w naszym asortymencie są produkowane z różnych materiałów – są to najczęściej modele stalowe bądź miedziane lub aluminiowe. Stalowe wyróżniają się zwykle niższą ceną i są dostępne w wielu nowoczesnych formach oraz nie sprawiają kłopotu w instalacji. Materiał wykonania powinien być dopasowany do oczekiwanej mocy oraz walorów estetycznych. Ważne jest również to, w jaki sposób są zasilane grzejniki nowoczesne. Zasilanie wodne sprawia, że kaloryfer pobiera ciepło wprost z instalacji centralnego ogrzewania, elektryczne działają z pomocą grzałki elektrycznej, a modele wodno-elektryczne są doskonałe przez cały rok, gdyż możesz ich użyć również poza sezonem grzewczym.

Grzejniki ścienne – ich popularne rodzaje

Modne grzejniki łazienkowe występują np. pod postacią płyty, sprawdzając się w miejscach, w których brakuje wolnego miejsca. Są oszczędne w użyciu i niesamowicie zróżnicowane pod kątem form i wielkości. Mogą to być grzejniki łazienkowe ozdobne lub członowe składające się z połączonych ze sobą żeberek. To zwykle modele retro, gdyż nie pasują co współczesnych aranżacji. Popularne grzejniki nowoczesne? Oczywiście modele drabinkowe, które są niezwykle praktyczne dzięki swojej „drabinkowej” konstrukcji. Dzięki temu używa się ich w formie suszarki na ręczniki oraz bieliznę, a jeśli wyróżniają się futurystyczną formą, zachwycają designem i nadają wnętrzu ponadczasowego wyrazu. Coraz modniejsze są poziome grzejniki łazienkowe nowoczesne, które zaskakują niejednokrotnie swoimi motywami, rozwiązaniami oraz mnogością wersji kolorystycznych.

Wybierz niecodzienne grzejniki łazienkowe ozdobne

Dzięki naszej zróżnicowanej ofercie, każdy miłośnik dobrego designu i funkcjonalności nie wyjdzie stąd rozczarowany. Zobacz zaskakujące i modne grzejniki łazienkowe z lustrem, w których można wygodnie się przejrzeć i inne grzejniki dekoracyjne o niesamowitych kształtach – geometrycznych, o ostrych brzegach, bądź o obłych formach. Mogą być chromowane, w kolorze białym, czerwonym, czarnym, ale każdy znalazł model, który stanie się oryginalną ozdobą i praktycznym rozwiązaniem w jednym. Grzejniki łazienkowe ozdobne idealnie podkreślą styl wnętrza, dlatego warto dobrać ich styl i zdecydować, czy mają przeważać zaokrąglenia, linie proste, a może mają być swoistym dziełem sztuki?