Ścianki prysznicowe

Twoim marzeniem jest kabina prysznicowa, ale wciąż nie możesz trafić na idealny model? A może chciałbyś sam zaprojektować rozwiązanie w pełni odpowiadające Twoim oczekiwaniom? Mimo bardzo szerokiego wyboru kabin prysznicowych, może okazać się, że nie znajdziesz wśród nich tego jedynego modelu. Czy wiesz, że mając do dyspozycji poszczególne elementy, takie jak drzwi, czy ścianki prysznicowe możesz dopasować rozwiązanie skrojone na swoje potrzeby? W jakiej łazience sprawdzi się takie rozwiązanie?

Aktywne filtry

Filtruj według

Cena

Cena

  • 419,00 zł - 1 450,00 zł

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

Grubość szkła (mm)

Grubość szkła (mm)

Powłoka

Powłoka

Aktywne filtry

W jakiej łazience wykorzystać ścianki prysznicowe?

Kabinę prysznicową skrojoną na miarę szczególnie docenią posiadacze niewielkich pomieszczeń. Tylko osoby, które urządzały małą łazienkę wiedzą, że dobór kabiny prysznicowej nie jest łatwym rozwiązaniem. Szczególnie jeśli jest ona wyjątkowo nieustawna. Jesteś szczęściarzem, jeśli w Twojej łazience jest wnęka - to właśnie ona może stać się kabiną prysznicową. W zależności od potrzeb możesz zamontować drzwi lub ścianki do prysznica, które spełnią swoją użytkową funkcję i dopełniają walorów wizualnych.

Ścianki prysznicowe to doskonałe rozwiązanie także do dużej łazienki urządzonej w minimalistycznym stylu. Niesamowitą popularnością cieszą się prysznice typu walk-in. Takie rozwiązanie oddzieli przestrzeń kąpielową od pozostałej części pomieszczenia. Jest wygodne i łatwe w utrzymaniu czystości - nie ma w nim szczelin, w których może gromadzić się wilgoć.

Ścianki prysznicowe jako jeden z elementów wyposażenia łazienki

Ścianki prysznicowe mogą pełnić rolę wolnostojącego parawanu, który przede wszystkim zabezpieczy przestrzeń przed wydostawaniem się wody poza prysznic. Po drugie - takie niecodzienne rozwiązanie może dodać sporo uroku Twojej łazience.

Jeśli w urządzanym przez Ciebie pomieszczeniu nie mieszczą się modele ogólnodostępne na rynku lub nie spełniają one oczekiwań - możesz zbudować własną kabinę prysznicową. Możesz mieć pewność, że nie znajdziesz jej w żadnej innej łazience, a odpowiednio dopasowane elementy będą spełniać swoją rolę podczas każdej kąpieli.

Ścianki do kabiny prysznicowej powinny stanowić spójne połączenie wraz z drzwiami oraz brodzikiem. Zadbaj, aby wszystkie elementy były ze sobą dopasowane również pod względem wizualnym.

Jakie ścianki prysznicowe są dostępne na rynku?

Jak w każdym elemencie wyposażenia łazienki, tak i przy wyborze ścianki do kabiny prysznicowej należy zwrócić uwagę na materiał i jakość wykonania produktu. Nie ulega wątpliwości, że niezależnie od tworzywa, z którego ścianki prysznicowe zostały wykonane, powinno ono cechować się wysoką odpornością na stłuczenie. Ważną kwestią jest wytrzymałość na działanie wilgoci. Dostosowanie do różnicy temperatur również stanowi cechę odpowiedniego materiału. Ścianki powinny być odporne na działanie środków czyszczących oraz zarysowania.

Pamiętaj, że każdy element kabiny prysznicowej powinien być regularnie oczyszczany z pomocą dedykowanych środków. Warto regularnie usuwać nadmiar wilgoci ze wszystkich szczelin - dzięki temu unikniesz problemu z pleśnią i zagrzybieniem.

Wybierz produkty sprawdzonego producenta

Rozwiązania oferowane przez nas to nie tylko brodziki, ścianki prysznicowe i gotowe rozwiązania: kabiny prysznicowe czy wanny, ale także inne elementy wyposażenia łazienki. Pamiętaj, że nawet najmniejszy element może przyczynić się zwiększenia użytkowości pomieszczenia. Zadbaj o połączenie wysokiej jakości produktów z ich funkcjonalnością i nowoczesnym designem, które podkreśli urok Twojej łazienki.

Wybierając produkty wysokiej jakości zmniejszasz ryzyko awarii, szybkiego zużycia i uszkodzenia poszczególnych elementów wyposażenia łazienki. Poznaj ofertę producenta z wieloletnim doświadczeniem.