Prysznice

Urządzanie łazienki to jeden z przyjemniejszych momentów remontu. Wybór armatury, kolorów, kształtów, liczne akcesoria łazienkowe - zdecydowanie masz w czym wybierać! Najważniejszy moment to decyzja dotycząca miejsca kąpielowego. Zarówno prysznice, jak i wanny mają wiele zalet. Liczą się Twoje oczekiwania - lubisz szybką kąpiel pod prysznicem czy możesz sobie pozwolić na relaks w wannie? Jest jeszcze jedna istotna kwestia, której nie sposób pominąć. Metraż łazienki może stanowić pewne ograniczenie.

Aktywne filtry

Filtruj według

Cena

Cena

  • 2,00 zł - 2 999,00 zł

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

Kolor profilu

Kolor profilu

Kształt - Rodzaj

Kształt - Rodzaj

Rozmiar (cm)

Rozmiar (cm)

Kolor szkła

Kolor szkła

Brodzik

Brodzik

Rodzaj brodzika

Rodzaj brodzika

Rodzaj drzwi

Rodzaj drzwi

Hydromasaż / 4-ścienne

Hydromasaż / 4-ścienne

Grubość szkła (mm)

Grubość szkła (mm)

Powłoka

Powłoka

Aktywne filtry

Dlaczego prysznice zyskują popularność?

Prysznice to przede wszystkim wygoda. Szybkie poranne orzeźwienie? Nie ma lepszego sposobu niż strumień wody z deszczownicy. Jeśli marzysz o wieczornym odświeżeniu po całym dniu, a dodatkowo nie chcesz zużywać dużej ilości wody - wchodzisz pod prysznic. Ekologia to kolejna zaleta montażu prysznica.

Prysznice są rozwiązaniami najczęściej wybieranymi do małej łazienki, stąd ich popularność. Nawet najmniejszych rozmiarów wanna będzie większa niż kabina prysznicowa. Łazienka najczęściej jest jednym z najmniejszych pomieszczeń, a jednocześnie powinna być funkcjonalna.

Jednak jeśli Twoja łazienka jest wystarczająco duża, by pomieścić wannę i kabinę - dlaczego nie skorzystać z takiego rozwiązania?

Rozwiązania, które sprawiają, że prysznice stają się jeszcze bardziej funkcjonalne

Jeśli wciąż masz wątpliwości, czy to prysznic powinien znaleźć się w Twojej łazience, podpowiemy jak zwiększyć jego użytkowość.

Dostosuj wybór rozwiązań i modeli do osób, które będą z nich korzystać. Prysznice bez brodzika doskonale prezentują się w łazienkach, gdzie dominuje minimalizm. Jednak jeśli wśród domowników są dzieci lub osoby starsze - warto zastanowić się nad montażem brodzika.

Modele wyposażone w siedzisko dodadzą komfortu osobom, które mają trudności z utrzymaniem pozycji stojącej pod prysznicem. Z kolei brodziki wysokie to doskonała alternatywa dla dziecięcej wanienki. Pranie ręczne? W takim brodziku wykonasz je bez problemu.

Prysznice w ofercie Bravat by Dietsche

Jeśli Twój wybór padł właśnie na prysznic, przychodzi czas na wybór odpowiedniego modelu. Pierwsza kwestia, o której powinieneś pomyśleć to miejsce montażu. Możesz wybrać rozwiązania dostosowane do rogu pomieszczenia, montowane przy ścianie czy w specjalnie przygotowanej wnęce.

Twój wybór padnie na kwadratową klasyczną kabinę, czy może taką w niecodziennym kształcie? Zdecyduj, jaki styl będzie dominował w Twojej łazience - klasyczny czy nowoczesny? Kształty obłe albo surowe geometryczne linie?

Zdajemy sobie sprawę, że wiele pytań może początkowo wydawać się trudnych. Zachęcamy Cię do zapoznania się z ofertą Bravat by Dietsche. Posiadamy w swojej ofercie wysokiej jakości kabiny, brodziki oraz liczne akcesoria łazienkowe. Z pewnością uda Ci się znaleźć wśród nich odpowiedź na nurtujące pytania.