Kabiny prysznicowe 90x90

Kabiny prysznicowe 90x90 wyróżniają się estetycznym wyglądem i precyzją wykonania, co czyni je doskonałym rozwiązaniem do niewielkich rozmiarów łazienek o nowoczesnym, minimalistycznym czy industrialnym charakterze. Kabina 90x90 to uniwersalny natrysk, który zmieści się w każdej łazience bez konieczności zmiany projektu aranżacji przestrzeni czy wykonywania kosztownego remontu poszerzania pomieszczenia.

Aktywne filtry

Filtruj według

Cena

Cena

  • 380,00 zł - 2 899,00 zł

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

Kolor profilu

Kolor profilu

Kształt - Rodzaj

Kształt - Rodzaj

Rozmiar (cm)

Rozmiar (cm)

Kolor szkła

Kolor szkła

Brodzik

Brodzik

Rodzaj brodzika

Rodzaj brodzika

Rodzaj drzwi

Rodzaj drzwi

Hydromasaż / 4-ścienne

Hydromasaż / 4-ścienne

Grubość szkła (mm)

Grubość szkła (mm)

Powłoka

Powłoka

Aktywne filtry

Zalety kabin prysznicowych 90x90

Kabina prysznicowa 90x90 o wiele lepiej nadaje się do niewielkich i średnich łazienek niż wanna. W kabinie 90x90 można wziąć szybki, energetyzujący prysznic lub relaksujący prysznic po ciężkim dniu. Wysoka ustawność takiej kabiny umożliwia dopasowanie jej do większości łazienek, a do tego jej uniwersalny klasyczny styl wpasuje się w każdy design. Niewielkie kabiny to także prostota utrzymania w czystości i możliwość szybkiego umycia szyb natrysku po każdym użyciu. Dzięki temu takie kabiny mają szansę dłużej zachować swój nienaganny wygląd.

Do jakiej łazienki wybrać kabinę 90x90?

Nieduże, kameralne łazienki w mieszkaniach czy niewielkie, przeznaczone dla gości łazienki w domach wcale nie muszą być niekomfortowe i mało funkcjonalne z racji swoich niewielkich wymiarów. Właściwe ustawienie urządzeń i mebli pozwoli maksymalnie wykorzystać przestrzeń użytkową. Kabiny prysznicowe 90x90 powstały z myślą właśnie o aranżacjach pozwalających zagospodarować każdy centymetr wnętrza.

Jak ustawić w łazience kabinę prysznicową 90x90?

Ustawione w rogu kabiny prysznicowe 90x90 nie będą zabierać wiele miejsca z ograniczonej przestrzeni łazienki, ale doskonale spełnią swoją funkcję. Kwadratowy kształt kabiny o wymiarach 90x90 jest jednym z bardziej pożądanych jako najbardziej klasyczna wersja prysznica, zwłaszcza z typowymi przesuwnymi drzwiami. Wykorzystanie kabiny typu walk-in zalecane jest do niewielkich powierzchni, bo optycznie je powiększa, a także w łazienkach, z których korzystają osoby o ograniczonej mobilności, bo płaskie wejście jest o wiele wygodniejsze niż brodzik. Architekci wnętrz często proponują półokrągłe otwarcie narożnej kabiny 90x90 w kameralnych, przytulnych łazienkach. Z kolei pięciokątne kabiny o wymiarach 90x90 zapewniają wygodną przestrzeń kąpielową i stanowią modernistyczny dodatek do aranżacji łazienki.