Kabiny prysznicowe 90x90

Kabiny prysznicowe 90x90 wyróżniają się estetycznym wyglądem i precyzją wykonania, co czyni je doskonałym rozwiązaniem do niewielkich rozmiarów łazienek o nowoczesnym, minimalistycznym czy industrialnym charakterze. Kabina 90x90 to uniwersalny natrysk, który zmieści się w każdej łazience bez konieczności zmiany projektu aranżacji przestrzeni czy wykonywania kosztownego remontu poszerzania pomieszczenia.

Aktywne filtry

Filtruj według

Cena

Cena

  • 609,00 zł - 2 899,00 zł

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

Kolor profilu

Kolor profilu

Kształt - Rodzaj

Kształt - Rodzaj

Rozmiar (cm)

Rozmiar (cm)

Kolor szkła

Kolor szkła

Brodzik

Brodzik

Rodzaj brodzika

Rodzaj brodzika

Rodzaj drzwi

Rodzaj drzwi

Hydromasaż

Hydromasaż

Grubość szkła (mm)

Grubość szkła (mm)

Powłoka

Powłoka

Aktywne filtry

Zalety kabin prysznicowych 90x90

Kabina prysznicowa 90x90 o wiele lepiej nadaje się do niewielkich i średnich łazienek niż wanna. W kabinie 90x90 można wziąć szybki, energetyzujący prysznic lub relaksujący prysznic po ciężkim dniu. Wysoka ustawność takiej kabiny umożliwia dopasowanie jej do większości łazienek, a do tego jej uniwersalny klasyczny styl wpasuje się w każdy design. Niewielkie kabiny to także prostota utrzymania w czystości i możliwość szybkiego umycia szyb natrysku po każdym użyciu. Dzięki temu takie kabiny mają szansę dłużej zachować swój nienaganny wygląd.

Do jakiej łazienki wybrać kabinę 90x90?

Nieduże, kameralne łazienki w mieszkaniach czy niewielkie, przeznaczone dla gości łazienki w domach wcale nie muszą być niekomfortowe i mało funkcjonalne z racji swoich niewielkich wymiarów. Właściwe ustawienie urządzeń i mebli pozwoli maksymalnie wykorzystać przestrzeń użytkową. Kabiny prysznicowe 90x90 powstały z myślą właśnie o aranżacjach pozwalających zagospodarować każdy centymetr wnętrza.

Jak ustawić w łazience kabinę prysznicową 90x90?

Ustawione w rogu kabiny prysznicowe 90x90 nie będą zabierać wiele miejsca z ograniczonej przestrzeni łazienki, ale doskonale spełnią swoją funkcję. Kwadratowy kształt kabiny o wymiarach 90x90 jest jednym z bardziej pożądanych jako najbardziej klasyczna wersja prysznica, zwłaszcza z typowymi przesuwnymi drzwiami. Wykorzystanie kabiny typu walk-in zalecane jest do niewielkich powierzchni, bo optycznie je powiększa, a także w łazienkach, z których korzystają osoby o ograniczonej mobilności, bo płaskie wejście jest o wiele wygodniejsze niż brodzik. Architekci wnętrz często proponują półokrągłe otwarcie narożnej kabiny 90x90 w kameralnych, przytulnych łazienkach. Z kolei pięciokątne kabiny o wymiarach 90x90 zapewniają wygodną przestrzeń kąpielową i stanowią modernistyczny dodatek do aranżacji łazienki.