Kabiny prysznicowe satyna

Czy montaż kabiny prysznicowej w łazience to dobre rozwiązanie? Cieszy się ono popularnością szczególnie w aranżacji małych łazienek, gdzie liczy się maksymalne wykorzystanie całej dostępnej przestrzeni. Nawet najmniejszych rozmiarów wanna będzie większa niż prysznic. Nie musisz martwić się, że Twoja łazienka nie będzie prezentować się wyjątkowo. Kabina prysznicowa satynowa, ze złotymi profilami lub matową czernią doda pomieszczeniu oryginalności. Dobierz armaturę i dodatki w jednym stylu - czasami drobne elementy dodają najwięcej uroku.

Aktywne filtry

Filtruj według

Cena

Cena

  • 399,00 zł - 2 899,00 zł

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

Kolor profilu

Kolor profilu

Kształt - Rodzaj

Kształt - Rodzaj

Rozmiar (cm)

Rozmiar (cm)

Kolor szkła

Kolor szkła

Rodzaj brodzika

Rodzaj brodzika

Rodzaj drzwi

Rodzaj drzwi

Hydromasaż / 4-ścienne

Hydromasaż / 4-ścienne

Grubość szkła (mm)

Grubość szkła (mm)

Dlaczego warto wybrać kabinę prysznicową do łazienki?

Głównym, ale nie jedynym, powodem wyboru kabiny prysznicowej jest przestrzeń, którą dysponujemy. Mnogość dostępnych kształtów i wymiarów sprawia, że każdy znajdzie model spełniający jego oczekiwania. Masz do dyspozycji kabiny prysznicowe półokrągłe, kwadratowe, prostokątne, a nawet pięciokątne. Możesz zdecydować się na montaż brodzika - w różnej wysokości lub postawić na minimalizm i wybrać kabinę bez brodzika.

O montażu prysznica decyduje również wygoda użytkowania. Odpowiednio dopasowana kabina będzie znacznym ułatwieniem, szczególnie dla osób starszych i niepełnosprawnych, które mogą mieć trudności z samodzielnym poruszaniem się. Jednak każdy, kto lubi o poranku skorzystać z orzeźwiającego prysznica, doceni takie rozwiązanie. Jak sprawić, że kabina prysznicowa w łazience będzie prezentować się niecodziennie?

Kabina prysznicowa satynowa - jakie zalety niesie za sobą to rozwiązanie?

Kabina prysznicowa wyposażona w szkło satynowe to tafla, która po jednej stronie jest gładka, a po drugiej posiada matową, nieco porowatą powierzchnię. To rozwiązanie, które zdecydowanie lepiej sprawdzi się w nieco większym pomieszczeniu. Kabina prysznicowa satynowa może optycznie zmniejszać dostępną przestrzeń. Głównym powodem jest fakt, że szkło satynowe daje efekt wyraźnego odcięcia poszczególnych elementów - inaczej niż przezroczysta tafla. W małej łazience zdecyduj się na rozwiązania, które dadzą poczucie lekkości i nie wyznaczają konkretnych granic.

Główna zaleta, którą wyróżnia się kabina prysznicowa satynowa, to wysokie poczucie intymności. Ten rodzaj zabudowy sprawia, że sylwetka ciała nie jest wyraźnie widoczna, dostrzegamy jedynie jej zarys. Podobnie inne elementy, takie jak wykończenie ścian, czy bateria prysznicowa - ujrzysz je dokładnie dopiero w momencie, gdy znajdziesz się w kabinie.

Niech kabina prysznicowa satynowa służy Ci na długo - wybierz sprawdzony produkt

Warto zwrócić uwagę na jakość powłoki ochronnej, którą została pokryta kabina prysznicowa. Wspominamy o tym, ponieważ osad i zanieczyszczenia mogą być początkowo na niej niewidoczne. Niech nie zmyli Cię, że nie dostrzegasz osadu od strony zewnętrznej i dbaj o utrzymanie czystości powierzchni od strony kąpielowej - to ona jest narażona na działanie wilgoci, a wraz z nią osad i zabrudzenia. Warto regularnie oczyszczać i dbać o satynowe kabiny prysznicowe z użyciem odpowiednich środków, które pozwolą zachować wysoką jakość powłoki na dłużej.

Jeśli chcesz cieszyć się nienagannym wyglądem swojej łazienki i kabiny prysznicowej - wybierz produkty od doświadczonego producenta. W naszej bogatej ofercie znajdziesz elementy wyposażenia łazienki w wysokiej jakości.