Odpływy 2 w 1

Chcesz urządzić kabinę prysznicową bez brodzika, nadając swojej łazience minimalistycznego wyglądu? Sięgnij po funkcjonalne odpływy 2 w 1 z podwójnym rusztem określany także jako maskownica, dzięki któremu osiągniesz efekt, o jakim marzysz. Mogą one zostać zamocowane metalową stroną do góry, tworząc bardziej surowe, nowoczesne wykończenie lub zostać obudowane płytkami. Dzięki temu praktycznie stapiają się z powierzchnią podłogi, tworząc efekt jednej tafli. To doskonałe rozwiązanie dla każdego, kto do tej pory borykał się z problemem dopasowania tego elementu do stylu wnętrza.

Aktywne filtry

Na co zwrócić uwagę wybierając odpływy 2 w 1

Każdy odpływ charakteryzuje się innymi rozmiarami – szczególnie ważnym parametrem jest długość, która powinna być o 10-20 cm krótsza od ściany. Grubość rusztu będzie miała wpływ na efekty wizualne, a jego głębokość montażu na to, czy będzie można go umieścić w stropie w starym budownictwie. Odpływy 2 w 1 cechują się także inną przepustowością – musi być większa niż wydajność całego zestawu prysznicowego. Produkty z naszej oferty to niezawodność i elegancja w twojej łazience – sięgnij po gotowe komplety zawierające m.in. ruszt, rynnę, regulowane nóżki, kołnierz okalający, syfon, by szybko przeprowadzić czynności montażowe.

Modne i trwałe odpływy 2 w 1

Odpływ liniowy 2w1 to nic innego, jak odpływ dwustronny, który można dowolnie odwrócić podczas montażu. Z jednej strony będziesz mieć do wyboru płaską, stalową, szczotkowaną listwę maskującą, a z drugiej miejsce do zabudowy płytkami lub kamieniem. To idealne rozwiązanie do klasycznych, jak i nowoczesnych łazienek, jednak warto z uwagą dopasować materiał posadzki, by uzyskać pożądane efekty. Zróżnicowane odpływy 2 w 1, które czekają na ciebie w naszej ofercie, są wytwarzane z wysokiej jakości stali nierdzewnej, dlatego są odporne na kosmetyki, środki czyszczące, działanie wody. To gwarancja nieskazitelnego efektu wizualnego przez lata.