Brodziki kwadratowe

Brodziki prysznicowe kwadratowe, obok prostokątnych, są najbardziej uniwersalne w zastosowaniu i najłatwiej dopasować je do wybranego wnętrza. To klasyczne rozwiązanie świetnie sprawdzi się zarówno w niewielkiej łazience, jak i w dużym pokoju kąpielowym, w zależności od wybranego kształtu oraz wysokości brodzika. W naszej ofercie kwadratowe brodziki prysznicowe oferowane są w wymiarach 80x80 lub 90x90, w wersji niskiej lub płytkiej. Wybierz idealny brodzik do Twojej łazienki już dzisiaj.

Aktywne filtry

Filtruj według

Cena

Cena

  • 170,00 zł - 699,00 zł

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

Kształt - Rodzaj

Kształt - Rodzaj

Rozmiar (cm)

Rozmiar (cm)

Wysokość (cm)

Wysokość (cm)

Rodzaj brodzika

Rodzaj brodzika

Zalety kwadratowych brodzików prysznicowych

Brodzik prysznicowy kwadratowy ustawiany jest wraz z kabiną w narożniku łazienki. Dzięki temu przestrzeń użytkowa jest maksymalnie wykorzystana, a brodzik dopasowuje się do kształtu pomieszczenia. To szczególnie istotne w małych łazienkach, gdzie każdy centymetr ma znaczenie. Co więcej, taki kształt brodzika, nawet przy niewielkich rozmiarach kabiny, zapewni komfortową kąpiel. W brodziku o regularnych kształtach swobodnie można zażywać kąpieli, a taki symetryczny brodzik doskonale sprawdzi się w nowoczesnych, klasycznych i skandynawskich aranżacjach łazienkowych.

Do jakiej łazienki pasuje kwadratowy brodzik prysznicowy?

Brodzik prysznicowy o kwadratowym kształcie z bokiem o długości 80 lub 90 cm pasuje do łazienek o różnych wymiarach. W małych pomieszczeniach dyskretnie wpasuje się w narożnik. W większych zaś może stanowić uzupełnienie wanny, nie zajmując wiele miejsca. To także dobre rozwiązanie do łazienek gościnnych w domach czy mieszkaniach czy do pokoi ekonomicznych i standardowych w hotelach i pensjonatach. Jest bowiem bardzo praktyczny, ergonomiczny, uniwersalny, a jednocześnie wygodny.

Jak wybrać idealny brodzik prysznicowy?

Przed zakupem brodzika prysznicowego konieczne jest przede wszystkim sprawdzenie wymiarów wnęki lub narożnika łazienki, gdzie ma być zamontowana kabina. Trzeba zweryfikować nie tylko wymiary przy ścianach, lecz także pamiętać o zostawieniu odpowiedniej ilości miejsca przed kabiną prysznicową, czyli przed jednym z boków brodzika nieprzystającym do ścian, gdzie będą drzwi do kabiny, albo w przypadku chęci zamontowania drzwi dwuskrzydłowych – przed narożnikiem brodzika wysuniętym w stronę pomieszczenia. Drugim wymiarem, który należy ustalić, jest wysokość brodzika. Płytkie brodziki są bardzo nowoczesne i modne, pasują do łazienek stylizowanych na pokoje kąpielowe w obiektach spa, a ponadto zapewniają wygodne użytkowanie dla wszystkich domowników, także dzieci i osób starszych. Warto jednak pamiętać, że w przypadku wpuszczania brodzika w strop, musi on mieć odpowiednią grubość.

Nasze brodziki prysznicowe kwadratowe

Brodziki prysznicowe kwadratowe wykonane są z trwałego i gustownego akrylu z powłoką ochronną. Można kupić je oddzielnie, a w sklepie dobrać do nich kabinę i baterię, by skompletować całość przestrzeni do kąpieli, utrzymanej w szykownym stylu.