Kabiny prysznicowe kwadratowe

Kabiny prysznicowe kwadratowe to jedne z częściej wybieranych kabin do łazienek kameralnych i przytulnych, gdzie liczy się maksymalne wykorzystanie przestrzeni, a design utrzymany jest w nowoczesnym stylu, do którego pasują proste geometryczne formy mebli i urządzeń. Oferujemy solidne, wytrzymałe kabiny kwadratowe wykonane z doskonałej jakości materiałów, poza praktyczną stroną wyróżniające się też wysoce estetycznym wyglądem, zgodnym z najnowszymi trendami wnętrzarskimi.

Aktywne filtry

Filtruj według

Cena

Cena

  • 497,00 zł - 2 300,00 zł

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

Kolor profilu

Kolor profilu

Kształt - Rodzaj

Kształt - Rodzaj

Rozmiar (cm)

Rozmiar (cm)

Kolor szkła

Kolor szkła

Brodzik

Brodzik

Rodzaj brodzika

Rodzaj brodzika

Rodzaj drzwi

Rodzaj drzwi

Hydromasaż / 4-ścienne

Hydromasaż / 4-ścienne

Grubość szkła (mm)

Grubość szkła (mm)

Powłoka

Powłoka

Aktywne filtry

Zalety kabin prysznicowych kwadratowych

Kabina prysznicowa kwadratowa ustawiana jest zazwyczaj w narożniku, zatem pozwala na optymalne wykorzystanie przestrzeni użytkowej w łazience. Nadaje się do małych łazienek, w których zapewni komfortową kąpiel, a jednocześnie nie zajmie wiele miejsca i nie będzie kolidować z innymi niezbędnymi meblami i urządzeniami. W kabinie kwadratowej z łatwością można zamontować podłużną półkę na kosmetyki przy jednej ze ścianek, co ułatwia sięganie po ulubione produkty w trakcie kąpieli. Nasze kabiny wyróżniają się solidną konstrukcją i precyzyjnym wykończeniem, a także doskonałymi materiałami, co sprawia, że kabina będzie wytrzymała i nie ulegnie korozji, zaśniedzeniu czy uszkodzeniom. Kabiny są minimalistycznie eleganckie, dzięki czemu wyglądają świetnie w aranżacjach nowoczesnych, industrialnych, klasycznych. Łatwo je również utrzymać w czystości.

Do jakiej łazienki pasuje kabina prysznicowa kwadratowa?

Kabiny w prostym, kwadratowym kształcie o wymiarach 80x80 czy 90x90 to dyskretne natryski, które pasują do narożników niewielkich łazienek. Warto je zatem wybrać do pomieszczeń o małym metrażu lub jako dodatek do wanny w większych łazienkach. Sprawdzą się też w łazienkach gościnnych czy w ekonomicznych pokojach w pensjonatach i hotelach, gdzie łazienki są małe i maksymalnie praktyczne.

Na co zwracać uwagę przy wyborze kabin prysznicowych kwadratowych?

Pierwszym aspektem, na jaki zwraca się uwagę przy wyborze kabiny, jest jej wygląd. Oczywiście to ważne by kabina pasowała do designu całej łazienki, a obowiązujące trendy zachęcają do tego, by kabina była minimalistyczna, stanowiła idealne tło dla aranżacji i nie przytłaczała swoją formą danego wnętrza. Nie bez znaczenia pozostaje ponadto funkcjonalność kabiny, dlatego warto sprawdzić, czy wykonano ją z wytrzymałego materiału – tu zalecany jest profil aluminiowy, czy ma dobrej jakości uszczelki, oraz jakie są jej parametry. Szczególnie ważna jest wysokość brodzika, która wpływa na wygodę użytkowania, zależnie od tego, kto będzie korzystać z kabiny. Wysoki brodzik polecany jest dla rodzin z małymi dziećmi, a kabiny bez brodzika dla osób o ograniczonej mobilności.

Szeroki wybór kabin prysznicowych kwadratowych

W naszym sklepie online dostępne są kabiny prysznicowe kwadratowe o wymiarach 80x80, 90x90, z drzwiami przesuwnymi, które nie wymagają dużej przestrzeni wolnej przed kabiną, drzwiami otwieranymi z jednym czy dwoma skrzydłami zapewniającymi łatwe i wygodne otwieranie, z brodzikiem wysokim i niskim, a także o typie walk-in, czyli bez brodzika.