Kabiny prysznicowe 70x100

Kabiny prysznicowe 70x100 to popularny rozmiar natrysków, który wpasuje się w łazienkę niewielkich oraz średnich rozmiarów. Oferujemy rozwiązania zróżnicowane pod kątem materiału wykonania, kolorystyki, kształtów, sposobu otwierania kabiny, które łączy jedno – stylowy design zgodny z nowoczesnymi trendami we wnętrzarstwie. Dzięki temu kabina 70x100 stanowi nie tylko praktyczny, niezbędny element łazienki, ale jest też doskonałym sposobem na wykończenie łazienki z klasą i wyczuciem estetyki.

Aktywne filtry

Filtruj według

Cena

Cena

  • 1 239,00 zł - 2 300,00 zł

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

Kolor profilu

Kolor profilu

Kolor szkła

Kolor szkła

Grubość szkła (mm)

Grubość szkła (mm)

Aktywne filtry

Zalety kabin prysznicowych 70x100

Kabina prysznicowa 70x100 ma wymiary, które nadają się do łazienek niewielkich, średnich czy dużych, a jej prostokątny kształt można wpasować w wiele projektów, w pełni wykorzystując dzięki temu przestrzeń użytkową. Kabiny prysznicowe wykazują przewagę nad wannami z racji oszczędności wody, ale też lepszej ustawności. Kabina 70x100 zajmie mniej miejsca niż nawet najmniejsza wanna. Korzystanie z kabiny prysznicowej jest bardzo wygodne, także dla osób o mniejszej mobilności, starszych czy dzieci. Rozmiar 70x100 jest na tyle uniwersalny, że każdy poczuje się w takiej kabinie z jednej strony przytulnie, z drugiej zaś swobodnie na tyle, by wziąć energetyzujący czy relaksujący prysznic o każdej porze dnia. Eleganckie, utrzymane w minimalistycznym, nowoczesnym stylu kabiny 70x100 sprawdzą się w aranżacjach na wskroś modernistycznych i industrialnych. Ich klasyczny design doda uroku także łazienkom utrzymanym w innych stylistykach.

Do jakiej łazienki wybrać kabinę 70x100?

Kabiny 70x100 mogą nadać się do niewielkich łazienek, gdzie przy jednej ścianie jest więcej miejsca na dłuższy bok, do łazienek średnich rozmiarów, ale też do dużych łazienek, w których znajduje się także wanna, zatem potrzebny jest uniwersalnych rozmiarów natrysk.

Jak ustawić w łazience kabinę prysznicową 70x100?

Ustawienie kabiny 70x100 w łazience zależy od jej wymiarów oraz wybranego modelu. W mniejszych łazienkach należy wybrać kabinę półokrągłą, która optycznie powiększy przestrzeń, z drzwiami przesuwnymi, by bez problemu mieć dostęp do kabiny i innych urządzeń. Najlepiej ustawić ją w rogu łazienki. Jeśli pozwala na to umiejscowienie, to można wybrać wygodniejszą opcję z drzwiami jedno- lub dwuczęściowymi otwieranymi do zewnątrz i na zewnątrz. Warto zainteresować się opcją typu walk-in z płaskim wejściem, które jest nie tylko komfortowe, ale ponadto nie zmniejsza optycznie przestrzeni przez brodzik czy cokoliki. Kabiny 70x100 występują także w wersji walk-in z odwodnieniem liniowym zamiast brodzików.

Rodzaje kabin prysznicowych 70x100

W naszym sklepie internetowym do wyboru są kabiny prysznicowe 70x100 w wersji prostokątnej lub okrągłej. Wykończenie materiałów to m.in. aluminium i metal z matowymi lub chromowanymi elementami. Można kupić kabiny o takich wymiarach z drzwiami uchylnymi, na zawiasach, otwieranymi do wewnątrz i na zewnątrz lub z drzwiami przesuwnymi. Modele występują z transparentnym, grafitowym lub matowym szkłem. Szczególnie eleganckie są kabiny czarne matowe, ale oferujemy także modele w kolorze stalowym.