Kabiny prysznicowe 80x80

Kabiny prysznicowe 80x80 to idealne rozwiązanie do niewielkich, klimatycznych łazienek pozwalające na uzyskanie jak największej przestrzeni użytkowej. Kwadratowe kabiny sprawdzą się w małych łazienkach o wiele lepiej niż wanna, oferując więcej przestrzeni do kąpieli niż półokrągłe, a ponadto będą stanowić estetyczne wykończenie wnętrz o eleganckim, nowoczesnym wyglądzie.

Aktywne filtry

Filtruj według

Cena

Cena

  • 497,00 zł - 2 300,00 zł

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

Kolor profilu

Kolor profilu

Kształt - Rodzaj

Kształt - Rodzaj

Rozmiar (cm)

Rozmiar (cm)

Kolor szkła

Kolor szkła

Brodzik

Brodzik

Rodzaj brodzika

Rodzaj brodzika

Rodzaj drzwi

Rodzaj drzwi

Hydromasaż / 4-ścienne

Hydromasaż / 4-ścienne

Grubość szkła (mm)

Grubość szkła (mm)

Powłoka

Powłoka

Aktywne filtry

Zalety kabin prysznicowych 80x80

Kabina 80x80 jest popularnym typem natrysków, który z racji wymiarów można wpasować w każdą łazienkę. Niewielkich rozmiarów kabina umożliwi wygodne kąpiele i pozwoli zaoszczędzić wodę. Taki prysznic prościej utrzymać w czystości, dzięki czemu może stanowić estetyczne i praktyczne wyposażenie łazienki przez długie lata.

Do jakiej łazienki wybrać kabinę 80x80?

Kwadratowa kabina prysznicowa 80x80 czy kabina 80x80 narożna z półokrągłym wejściem zalecana jest do niewielkich łazienek, gdzie konieczne jest przemyślane wpasowanie natrysku w przestrzeń, tak by maksymalnie wykorzystać powierzchnię i zmieścić także inne elementy armatury łazienkowej. To podstawowy wybór do niedużych łazienek.

Jak ustawić kabinę prysznicową 80x80 w łazience?

Kabina prysznicowa 80x80 w wersji narożnikowej to najbardziej praktyczne rozwiązanie. Wykorzystując kąt, można idealnie wpasować kabinę do łazienki, tak by nie utrudniała dostępu do pralki, umywalki czy innych urządzeń. Dzięki takiej kabinie nawet niewielkie łazienki będą funkcjonalne i komfortowe. Kabina prysznicowa z półokrągłym wejściem i narożnymi ściankami 80x80 optycznie powiększy przestrzeń. Iluzję większej przestrzeni stworzy też kabina bez brodzika, z płaskim wejściem. W niewielkich łazienkach, gdzie każdy centymetr przestrzeni powinien być w pełni wykorzystany, warto wybrać rozsuwane drzwi kabiny, tak by otwieranie ich nie kolidowało z innymi urządzeniami. W nieco większych łazienkach można postawić na otwierane jednoczęściowe czy dwuczęściowe drzwi.

Rodzaje kabin prysznicowych 80x80

W naszym sklepie online kabina prysznicowa 80x80 występuje jako pełna, kwadratowa kabina, kabina narożna z półokrągłymi drzwiami, bardzo obecnie popularna kabina typu walk-in zgodna z trendami aranżacji łazienek czy kabina pięciokątna oferująca maksymalną przestrzeń kąpielową. Można wybrać kabinę z drzwiami przesuwnymi lub otwieranymi na wygodną rączkę z jednym lub dwoma skrzydłami, które otwierają się do wewnątrz i na zewnątrz. Bogactwo kolorystyczne oferty zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów – do wyboru są metalowe chromowane, czarne matowe, aluminiowe kabiny z transparentnymi, grafitowymi lub matowymi szybami. Kabiny mają niskie lub wysokie brodziki, można także wybrać wersję walk-in, gdzie zamiast brodzika montowane są odwodnienia liniowe prysznicowe, także oferowane w naszym sklepie.