Odpływy liniowe 80-85cm

Wszystkie elementy wyposażenia łazienki powinny stanowić jedną spójną całość. Rozpoczynając od modelu kabiny prysznicowej, wanny, poprzez baterie łazienkowe, meble, aż po najmniejsze szczegóły - uchwyty czy wieszaki. Rynek oferuje wiele nowoczesnych rozwiązań. Idealną sytuacją jest, gdy łączą one w sobie funkcjonalność i wyjątkowy design. Zadbaj, aby dodatki stanowiły dopełnienie, a nie przytłoczyły pomieszczenia. Do niepozornych elementów wyposażenia łazienki zaliczamy odpływy liniowe.

Aktywne filtry

Filtruj według

Cena

Cena

  • 126,00 zł - 645,00 zł

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

Rozmiar (mm)

Rozmiar (mm)

Aktywne filtry

W jakiej łazience zamontować odpływy liniowe 80-85cm?

Zwróć uwagę na elementy niezbędne w montażu, które przyczyniają się do sprawnego i bezawaryjnego funkcjonowania łazienki. Rynek oferuje tak wiele rozwiązań, że z pewnością znajdziesz elementy, które nie tylko będą działać, ale ich design wpasuje się w aranżację.

Odpływy liniowe są montowane w łazienkach wyposażonych w kabinę prysznicową bez brodzika. Ich zadaniem jest płynne odprowadzanie wody. W naszej ofercie znajdziesz modele w różnych rozmiarach. Odpływy liniowe 80-85 cm są przeznaczone do większych kabin prysznicowych, które najczęściej spotkamy w prawdziwych pokojach kąpielowych. Łazienka coraz częściej stanowi miejsce relaksu i nie należy już do najmniejszych pomieszczeń. Zadbaj o to, by wszystkie elementy montażowe były sprawne i nie odebrały Ci przyjemności korzystania z łazienki.

Odpływy liniowe 80-85 cm dopasowane wizualnie do stylu łazienki

W nowoczesnych łazienkach dominuje minimalizm i zdecydowanie proste kształty. Możesz zdecydować się na surowe, geometryczne lub obłe linie. Kolory, które spotykamy najczęściej to biel, czerń, marmur, szarość i elementy drewniane. Coraz częściej w łazienkach pojawiają się także zdecydowane kolory - zieleń, intensywna żółć oraz czerwień. Niezależnie od tego, na jakie barwy się zdecydujesz, zadbaj, aby dobrane dodatki nie przytłoczyły pomieszczenia.

Odpływy liniowe 80-85cm dostępne w naszej ofercie doskonale wpisują się w każdy styl łazienki. Wykonane w minimalistycznym stylu i subtelnych kolorach będą wyglądać dobrze w wielu aranżacjach. Możesz dopasować je do koloru posadzki, przez co staną się praktycznie niewidoczne. Jeśli jesteś fanem oryginalnych rozwiązań i nie boisz się niecodziennych połączeń, zamontuj odpływ liniowy w ciemnym kolorze na jasnej posadzce. Gdy dopasujesz do niego baterię prysznicową w podobnym odcieniu, możesz sprawić, że Twoja łazienka stanie się naprawdę wyjątkowym miejscem.

Wybierz odpływ liniowy wysokiej jakości

Pamiętaj, że nie tylko walory wizualne powinny przesądzać o zakupie konkretnego modelu. Zwróć uwagę na materiał, z którego odpływy liniowe są wykonane. Do najlepszych produktów zastosowano wysokiej jakości stal nierdzewną, zupełnie odporną na długotrwałe działanie wilgoci. Zamontowany przez Ciebie system powinien być prosty w czyszczeniu, aby zabrudzenia nie wpłynęły na jego szybsze uszkodzenie.

Wybierz produkt najlepszego producenta. Odpowiednio dopasowany syfon i mata izolująca sprawią, że kąpiel w nowo urządzonej łazience będzie nie tylko komfortowa, ale również bezpieczna.