Odpływy z pokrywą szklaną

Szukasz minimalistycznego, nowoczesnego odpływu liniowego, który nie posiada żadnych ramek i maskownic? Sięgnij po modele z pokrywą szklaną wykonane z wysokiej jakości tworzyw sztucznych i specjalnie zaprojektowanych pokryw. To produkty doskonale wpisujące się w nowoczesną i skandynawską stylistykę, które staną się także ozdobą wnętrza minimalistycznego i glamour. W naszej ofercie znajdziesz liczne odpływy z pokrywą szklaną – to funkcjonalne rozwiązanie dla wymagających osób.

Aktywne filtry

Jak wybrać najlepsze odpływy z pokrywą szklaną?

Wybierając funkcjonalny odpływ z pokrywą szklaną zwróć uwagę na jego kształt – są to w większości modele prostokątne, idealne do nowoczesnych aranżacji. Ważna jest również ich długość – może wynosić od 30 cm, czyli tyle co płytka, do nawet 120 cm. Ten parametr jest często nierozłączny z przepustowością, która mówi o tym, ile wody jest w stanie odprowadzić dany model przez określony okres czasu. Odpływy z pokrywą szklaną mogą być montowane w podłodze, jak i w ścianie – pierwszy sposób montażu jest popularny i praktyczny, jednak nie zawsze możliwy ze względu na wysokość stropu. Modele ścienne prezentują się bardziej minimalistycznie i są łatwiejsze w czyszczeniu.

Stylowe i funkcjonalne odpływy z pokrywą szklaną

Odpływy liniowe z pokrywą szklaną różnią się designem – wiele z nich jest zwieńczonych elegancką pokrywą z białym szkłem, dzięki czemu nie rzucają się w oczy, jednocześnie podkreślając styl wnętrza. Jeśli twoje płytki charakteryzują się ciemniejszą kolorystyką, sięgnij po szkło w kolorze czarnym, które wtopi się w powierzchnię. Większość dostępnych modeli jest wykonana z bezpiecznego szkła hartowanego oraz stali nierdzewnej, które są odporne na działanie wody. Potrzebujesz samej pokrywy, a może interesują cię kompletne odpływy z pokrywą szklaną i z kompletem instalacyjnym, zawierające koryto, pokrywę, zestaw regulowanych nóżek, syfon i matę izolacyjną? Obejrzyj wszystkie dostępne modele i wybierz ten, który spełnia wszystkie twoje potrzeby.