Kabiny prysznicowe półokrągłe

Gustowne i nowoczesne, minimalistyczne i solidne, wykonane z doskonałych materiałów i z dbałością o szczegóły kabiny prysznicowe półokrągłe to najlepsze rozwiązanie do klimatycznych łazienek o niewielkich wymiarach. Obły kształt prezentowanych modeli doda przestrzeni łagodności i optycznie ją powiększy.

Aktywne filtry

Filtruj według

Cena

Cena

  • 497,00 zł - 3 000,00 zł

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

Kolor profilu

Kolor profilu

Kształt - Rodzaj

Kształt - Rodzaj

Rozmiar (cm)

Rozmiar (cm)

Kolor szkła

Kolor szkła

Brodzik

Brodzik

Rodzaj brodzika

Rodzaj brodzika

Rodzaj drzwi

Rodzaj drzwi

Hydromasaż / 4-ścienne

Hydromasaż / 4-ścienne

Grubość szkła (mm)

Grubość szkła (mm)

Powłoka

Powłoka

Aktywne filtry

Najważniejsze zalety kabin prysznicowych półokrągłych

Kabina prysznicowa półokrągła to uniwersalny model, który znajdzie zastosowanie w łazienkach o różnej stylistyce. Jego łagodne kształty nie będą wyróżniać się mocno w aranżacji, ponieważ pasują do wnętrz o charakterze nowoczesnym, industrialnym, luksusowym, rustykalnym czy klasycznym. Takie dyskretne kabiny zajmują mniej miejsca niż prostokątne, mając nawet takie same wymiary przylegających do ścian boków, dlatego to najlepsze rozwiązanie do małych łazienek. Każda nasza kabina jest elegancka, masywna i minimalistyczna, a także wytrzymała na korozję, zaśniedzenie i inne skutki użytkowania z racji wysokiej jakości materiałów, takich jak np. aluminium.

Do jakiej łazienki wybrać kabinę półokrągłą?

Nie każda łazienka jest przestronna, ale nawet niewielkie pomieszczenia kąpielowe wymagają zamontowania prysznica. Sprawdzi się on o wiele lepiej na małych powierzchniach niż wanna. Szczególnie polecana do kameralnych łazienek jest kabina prysznicowa półokrągła - jej krawędzie nie zajmą tyle przestrzeni użytkowej, co kabiny kwadratowe czy prostokątne, a poza tym mają tę cechę, że nadają przestrzeni wrażenia większej. Nie będą też kolidować z innymi urządzeniami, zwłaszcza wtedy, gdy drzwi są przesuwne. Kabiny półokrągłe to ponadto świetne rozwiązanie do łazienek większych, w których znajduje się już wanna, zatem miejsce jest ograniczone. Nic nie stoi na przeszkodzie, by wybrać kabinę półokrągłą do przestronnej łazienki, w tym przypadku polecamy jednak modele o większych wymiarach i z wygodnie otwieranymi drzwiami dwuskrzydłowymi.

Na co zwracać uwagę przy wyborze kabin prysznicowych półokrągłych?

Przed wybraniem z bogatej oferty naszego sklepu kabiny prysznicowej półokrągłej dokładnie wymierz ściany, do których ma przylegać, odległości od innych stojących obok urządzeń oraz przestrzeń przed kabiną, by wybrać właściwe otwieranie zapewniające swobodny dostęp do kabiny. Zmierz także wysokość pomieszczenia. Zastanów się nad wysokością brodzika pod kątem tego, ile masz miejsca oraz kto będzie korzystał z kabiny. Jeśli będą to osoby starsze czy niepełnosprawne, to wybierz brodzik niski lub kabinę bez brodzika, typu walk-in. W przypadku kąpania małych dzieci, polecamy kabinę z wysokim brodzikiem, która może służyć jako wanienka. Inny ważny parametr techniczny kabiny to grubość szkła i jego rodzaj. Profil powinien być aluminiowy, bo to gwarancja największej wytrzymałości kabiny.

Rodzaje kabin prysznicowych półokrągłych

Nasze kabiny prysznicowe półokrągłe występują w różnych kolorach wykończenia – bardzo stylowym i modernistycznym czarnym macie czy klasycznie eleganckim chromie, i oszklenia – od transparentnego po grafitowe, w wersji z brodzikiem wysokim, niskim i bez, a także z każdym możliwym sposobem otwierania drzwi.