Avidsen - Czujnik dymu

Gwarancja najniższej ceny

84,90 zł
Cena regularna: 124,00 zł
  • -31.53%
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 69,90 zł +21.46%
84,90 zł
Cena regularna: 124,00 zł
  • -31.53%
Darmowy transport
Dostawa 3-5 dni roboczych

Czujnik dymu to niezbędny element systemu bezpieczeństwa, który znajduje zastosowanie w każdym rodzaju obiektu – od mieszkalnych, przez publiczne, aż po przemysłowe. Jego głównym zadaniem jest wczesne wykrywanie dymu, co pozwala na szybką reakcję i ewentualną ewakuację, zapobiegając rozwinięciu się pożaru. Wczesna detekcja dymu jest kluczowa dla ochrony życia, zdrowia oraz mienia znajdujących się w budynku.

Dzięki wcześniejszemu wykryciu dymu, możliwe jest szybkie podjęcie działań, które mogą znacząco zminimalizować straty materialne oraz ochronić życie ludzi. Czujniki dymu są uniwersalne, mogą być instalowane w różnych przestrzeniach, co czyni je niezwykle wszechstronnymi urządzeniami zapewniającymi bezpieczeństwo.

Instalacja większości czujników dymu jest prosta i nie wymaga skomplikowanej obsługi, co sprawia, że są one dostępne dla szerokiego grona użytkowników. Po wykryciu dymu, czujnik automatycznie uruchamia alarm, co umożliwia natychmiastowe działania w celu zapobieżenia potencjalnemu zagrożeniu.

Inwestowanie w dobrej jakości czujniki dymu to inwestowanie w spokój ducha oraz bezpieczeństwo, które są bezcenne. Nie tylko chronią życie i zdrowie, ale również mogą zapobiec poważnym stratom finansowym związanym z ewentualnym pożarem. Czujnik dymu stanowi fundament bezpieczeństwa w domu, miejscu pracy i wszelkich innych przestrzeniach, gdzie ludzie spędzają swój czas.


Poznaj naszą firmę!


me

Kim jesteśmy?

Jesteśmy wiodącym producentem i importerem urządzeń dla gospodarstw domowych.


Jako właściciele licznych marek takich jak Durasan, Kabi, Skiendi, Breezz, Duraterm, Zelmech, Kasai czy Wrozamet współpracujemy z wieloma sieciami handlowymi, między innymi z Obi, Leroy Merlin czy CastoramaShowroom


Dzięki stronie wannaczykabina.pl mamy możliwość sprzedaży detalicznej większości naszych produktów.

Część asortymentu można zobaczyć na ekspozycji w naszym showroomie (Płońsk, ul. Wyszogrodzka 59).

me


me

Nasze produkty


Zapewniamy profesjonalną obsługę logistyczną, serwisową oraz wspieranie procesów produkcyjnych w naszym zakładzie w Płońsku (ok. 70 km od Warszawy).


Nieustannie rozwijamy się, aby dostarczać naszym Klientom co raz to lepsze i bardziej innowacyjne produkty, nie rezygnując z konkurencyjnej ceny. Poznaj naszą ofertę!


Dane techniczne

Wysokość (cm):
10
Szerokość (cm):
10
Głębokość (cm):
4,5
Zasilanie:
3 baterie 1,5 V AA
Typ czujnika:
Czujnik tlenku węgla (czadu)
Rodzaj czujnika:
Fotoelektryczny czujnik dymu
Czujnik smogu:
Nie
Komunikaty:
Optyczne, Sygnał dźwiękowy
Poziom dźwięku [dB]:
85
Sygnalizacja stanu baterii:
Tak
Czujnik dymu papierosowego:
Nie
Rodzaj wykrywanych zagrożeń:
Tlenek węgla, (Czad)
Gwarancja:
2 lata

Opinie o Avidsen - Czujnik dymu

wannaczykabina.pl Reviews with ekomi-pl.com
wannaczykabina.pl Reviews with ekomi-pl.com