Brodzik asymetryczny lewy wysoki z siedziskiem 120x80x41 wyprodukowany w Polsce

609,00 zł
Bezpieczny transport

Produkt na stanie

W naszej ofercie znajduje się również asymetryczny brodzik prysznicowy, który doskonale spełni funkcję niewielkiej wanny i podstawy wygodnego prysznica. Wyprodukowany w Polsce z białego, sanitarnego akrylu, który gwarantuje dużą wytrzymałość na uszkodzenia wynikające z jego codziennego użytkowania. Jeżeli gładka powierzchnia akrylowa będzie pielęgnowana w odpowiedni sposób, pozostanie nieskazitelna przez długie lata użytkowania. Prezentowany brodzik prysznicowy ma asymetryczny kształt, a jego zewnętrzny narożnik jest łagodnie zaokrąglony. Siedzisko wewnątrz zostało wykonane w ten sposób, aby idealnie wpasować się w kształt łuku zewnętrznego. Nieco wyższy rant pozwala na umieszczenie na nim używanych kosmetyków. Prezentowany brodzik prysznicowy ma wymiary 120 na 80 cm, przy czym jego wysokość to 40 cm. Jest to wersja lewa, co warto mieć na uwadze, wybierając dla siebie konkretny model brodzika.

Brodzik prysznicowy, czy kabina typu Walk-IN

To, czy warto zdecydować się na wysoki brodzik prysznicowy, czy na kabinę prysznicową, w której nie został zainstalowany żaden brodzik, zależy przede wszystkim od potrzeb i oczekiwań od łazienki i jej strefy sanitarnej. Brodzik prysznicowy to świetne wykończenie całości, a wybór między wieloma opcjami sprawia, że każda klasyczna łazienka może wyglądać zupełnie inaczej. Wysoki brodzik prysznicowy pozwala nie tylko na wzięcie codziennego prysznica, ale też na użycie go w formie niewielkiej wanny. To świetne rozwiązanie, gdy ma się dzieci. Niski brodzik to piękne wykończenie przestrzeni prysznicowej, które z czasem, jeśli będzie taka potrzeba, można w prosty sposób wymienić.
Kabina prysznicowa typu Walk-IN to natomiast rewelacyjne rozwiązanie do bardzo nowoczesnych łazienek, w których obok ważnej funkcjonalności, istotne jest wykończenie aranżacji. Brak brodzika zostaje tu zastąpiony podłogą z kafelków, co jest bardzo wygodne również dla starszych osób. Ścianki kabiny Walk-IN mogą być pojedyncze, pełne, czy narożnikowe, a taka sama różnorodność kryje się za naniesionym na nich wzornictwem.

Dane techniczne

Kształt - Rodzaj:
Asymetryczny
Rozmiar (cm):
80x120
Wysokość (cm):
40
Rodzaj brodzika:
Wysoki
Wersja:
Lewa
Materiał:
Akryl

Opinie o Brodzik asymetryczny lewy wysoki z siedziskiem 120x80x41 wyprodukowany w Polsce

Ten produkt nie posiada jeszcze opinii - twoja może być pierwsza!

Proponowane produkty