Brodzik półokrągły wysoki z siedziskiem 80x80x40 wyprodukowany w Polsce

539,00 zł
Bezpieczny transport

Produkt na stanie

Oferowany wysoki, półokrągły brodzik prysznicowy z siedziskiem to doskonała propozycja dla osób, które cenią sobie nie tylko estetykę wykończenia łazienki, ale również i wygodę jej użytkowania. To świetna opcja tam, gdzie nie mam miejsca na wannę, ale są dzieci i jest chęć korzystania z kąpieli. To też propozycja dla osób, które nie chcą mieć w łazience wanny, ale zależy im na sporadycznej możliwości skorzystania z dobrodziejstwa, jakim jest wspomniana kąpiel. Prezentowany brodzik został wykonany z akrylu sanitarnego, co czyni go lekkim, gładko wykończonym i odpornym na zniszczenia produktem. Odpowiednio pielęgnowany, zachowa swój wygląd na wiele lat, a dobrze podłączony będzie pełnił swoją funkcję znacznie dłużej. Wymiary brodzika to popularne, uniwersalne 80 na 80 cm, a jego wysokość to wygodne 40 cm. Półokrągły kształt i wymiary pozwolą na dopasowanie go do większości kabin prysznicowych, a kolor wpasuje się w niemalże każdą przestrzeń.

Wady i zalety wysokiego brodzika prysznicowego

Wysoki brodzik prysznicowy to wygodna alternatywa dla osób, które nie chcą się zdecydować na wannę, albo też nie mają na nią miejsca. To świetna opcja dla rodziców małych dzieci, która pozwala na wykorzystanie przestrzeni do przyjemnej, codziennej zabawy w wodzie. To również doskonały produkt do skutecznego wydzielenia w łazience części kąpielowej od tak zwanej części suchej. W przypadku korzystania z wysokiego brodzika z siedziskiem łatwiej też wykonywać własne, codzienne czynności pielęgnacyjne. Niestety wysokie brodzik nie nadaje się dla osób starszych, które mogłyby mieć trudności z wchodzeniem do niego, to również niezbyt wygodny brodzka dla osób, które borykają się z problemami z poruszaniem się, co oznacza, że nie będzie on wygodny dla niektórych osób niepełnosprawnych.
Mimo oczywistych wad wysoki brodzik prysznicowy jest wyjątkowo trafiony, jeśli łazienka ma wyglądać świetnie. Właściwe wykończenie produktu, odpowiednio wykonany montaż i pielęgnacja pozwolą na jego użytkowanie przez wiele kolejnych lat.

Dane techniczne

Kształt - Rodzaj:
Półokrągły
Rozmiar (cm):
80x80
Wysokość (cm):
40
Rodzaj brodzika:
Wysoki
Materiał:
Akryl

Opinie o Brodzik półokrągły wysoki z siedziskiem 80x80x40 wyprodukowany w Polsce

Ten produkt nie posiada jeszcze opinii - twoja może być pierwsza!