Obudowa brodzika Parma/Palermo 90

190,00 zł
Bezpieczny transport
190,00 zł

Produkt na stanie

Oferowana obudowa brodzika Palermo 90 to produkt przeznaczony do strefy prysznicowej, w której liczy się stylowe i jednocześnie estetyczne wykończenie przestrzeni. W całości została wykonana z akrylu sanitarnego, który pozwala na długie użytkowanie brodzika dzięki wysokiej odporności na ścieranie i uderzenia. Powierzchnia wykonana z akrylu charakteryzuje się łatwością w czyszczeniu, co znacznie ułatwi codzienne obowiązki domowników. Używając do jej pielęgnacji dedykowanych środków, przez długi czas można się cieszyć gładką, nieskazitelną powierzchnią. Warto pamiętać, że akryl przy swojej wysokiej wytrzymałości jest bardzo lekki i elastyczny, co czyni go wdzięczną podstawą do niemalże wszystkich elementów łazienkowych. Prezentowana zabudowa brodzika została wykonana w kształcie łuku o promieniu R = 55 cm. Półokrągły kształt pozwala na dopasowanie do konkretnych produktów, które dzięki zabudowie pozostają w pełni funkcjonalne, a przy tym zostają też odpowiednio wykończone. Długość i szerokość zabudowy wynosi 90 cm, przy czym wysokość wynosi 31,5 cm. Waga obudowy to 3,20 kg.

Czy można samemu zamontować brodzik prysznicowy?

Zdecydowanie tak, jednak warto pamiętać, że jeśli istnieją wątpliwości co do któregokolwiek etapu montażowego, zawsze warto poradzić się specjalisty. Wszystko też zależy od tego, czy remont łazienki ma być duży, czy też wymieniany ma być jedynie brodzik prysznicowy. Przy wyborze nowego brodzika należy kierować się przede wszystkim jego wymiarami. W tym celu należy zmierzyć docelową przestrzeń, mając na uwadze, że do ostatecznych wymiarów warto dodać kilka centymetrów zapasu. Jeżeli wybór padł na brodzik prysznicowy z osłoną Palermo 90, warto ustawić go, mając na uwadze również wymiary obudowy. Istotne jest, aby wykorzystać elementy załączone do brodzika i skorzystać z wewnętrznej instrukcji. Brodzik należy podłączyć do odpływu, w odpowiedni sposób przytwierdzić na miejscu klejem, uszczelnić w rogach silikonem sanitarnym i obudować. W razie większej ilości pytań niż faktycznej pewności co do swoich umiejętności warto zlecić zadanie ekspertom, jednakże z pewną dozą cierpliwości i spokoju można to wykonać we własnym zakresie.

 Poznaj naszą firmę!


me

Kim jesteśmy?


Jesteśmy wiodącym producentem i importerem urządzeń dla gospodarstw domowych.


Jako właściciele licznych marek takich jak Durasan, Kabi, Skiendi, Breezz, Duraterm, Zelmech, Kasai czy Wrozamet współpracujemy z wieloma sieciami handlowymi, między innymi z Obi, Leroy Merlin czy CastoramaSklep stacjonarny


Dzięki stronie wannaczykabina.pl mamy możliwość sprzedaży detalicznej większości naszych produktów.

Część asortymentu można zobaczyć na ekspozycji w naszym showroomie (Płońsk, ul. Wyszogrodzka 59).

me


me

Nasze produkty


Nasz strategiczny partner Global Trade zapewnia nam profesjonalną obsługę logistyczną, serwisową oraz wspieranie procesów produkcyjnych w naszym zakładzie w Płońsku (ok. 70 km od Warszawy).


Nieustannie rozwijamy się, aby dostarczać naszym Klientom co raz to lepsze i bardziej innowacyjne produkty, nie rezygnując z konkurencyjnej ceny. Poznaj naszą ofertę!


 


Dane techniczne

Kształt - Rodzaj:
Półokrągły
Wysokość (cm):
31.5
Długość (cm):
90
Szerokość (cm):
90
Waga (kg):
3.20
Materiał:
Akryl

Opinie o Obudowa brodzika Parma/Palermo 90

Ten produkt nie posiada jeszcze opinii - twoja może być pierwsza!