Odwodnienie prysznicowe Bravat Black Matt Line Steel Drain 600mm czarne

  • -289,00 zł

469,00 zł
180,00 zł
Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 168,00 zł
Oszczędzasz: 289,00 zł
Bezpieczny transport
469,00 zł
180,00 zł Zniżka 289,00 zł

Produkt na stanie

Czarne, matowe odwodnienie prysznicowe Black Matt Line Steel Drain w rozmiarze 600 mm. Eleganckie, minimalistyczne, o prostej, klasycznej formie. To produkt starannie wykonany, wyposażony w ważne funkcje: regulację wysokości – choć syfon jest metalowy, istnieje możliwość regulowania jego wysokości za pomocą zestawu nóżek. Odpływ Black Matt Line Steel Drain jest łatwy w czyszczeniu, praktyczny, a przy tym stylowy i nowoczesny.

Odwodnienie prysznicowe Black Matt Line Steel Drain 600 mm: estetyka i funkcjonalność

Jedną z ważniejszych kwestii przy wyborze produktu z tej kategorii jest przepływ wody. Odwodnienie prysznicowe 600 mm w kolorze czarny mat osiąga wysoki wynik przepływu na poziomie 40 litrów na minutę.

Produkt ma formę linii prostej, dlatego jest uniwersalny, łatwy w czyszczeniu i posłuży bezproblemowo przez wiele kolejnych lat. Jego stonowany kolor oraz prosty kształt pasują do aranżacji minimalistycznych, klasycznych i nowoczesnych.

Grubość pokrywy ze stali nierdzewnej wynosi 1,5 mm. Syfon jest metalowy, można czyścić go od góry, a także ustawić jego wysokość. W skład produktu wchodzą: koryto odwodnienia, pokrywa, syfon, nóżki regulujące, mata izolacyjna i redukcja z 40 mm na 50 mm.

Black Matt Line Steel Drain to solidne, dekoracyjne odwodnienie, które zawiera wszystkie niezbędne funkcje.

Dane techniczne

Rozmiar (mm):
600
Pokrywa:
Stal nierdzewna
Kolor:
Czarny

Opinie o Odwodnienie prysznicowe Bravat Black Matt Line Steel Drain 600mm czarne

Proponowane produkty