Odwodnienie prysznicowe ścienne 360mm Bravat Super Wall Drain z syfonem chrom

  • -1 120,00 zł

1 319,00 zł
199,00 zł
Najniższa cena oferty w okresie 30 dni przed obniżką: 1 319,00 zł
Oszczędzasz: 1 120,00 zł
1 319,00 zł
199,00 zł Zniżka 1 120,00 zł
Bezpieczny transport

Produkt na stanie

Bardzo stylowe, o modernistycznym designie, dyskretne odwodnienie prysznicowe ścienne Super Wall Drain wyróżnia się nie tylko wyglądem, ale też doskonałą trwałością i zestawem praktycznych funkcji. Niewielki rozmiar 360 mm i montaż przy ścianie sprawiają, że to odwodnienie nada się nawet do małych kabin typu walk-in.

Gustowne i nowoczesne

Odwodnienie prysznicowe Super Wall Drain cechuje się bardzo eleganckim, nowoczesnym designem. Asymetryczny kształt, strukturalna faktura, cieniowany kolor chrom oraz zaokrąglone krawędzie czynią ten element wyjątkowym i pasującym do bardzo modernistycznych kabin i aranżacji łazienek. Będzie doskonale współgrał z przezroczystym szkleniem, lekkim profilem aluminiowym kabiny w kolorze chrom lub czarnym połyskliwym czy matowym, jasnymi lub ciemnymi płytkami i baterią chromowaną, czarną połyskliwą lub matową.

Idealne do małych kabin

Niewielki rozmiar 360 mm i montowanie na ścianie umożliwia wstawienie tego odpływu do małych kabin prysznicowych o różnym kształcie. Odwodnienie montuje się w kabinach typu walk-in, które nie mają brodzika. Dzięki temu woda swobodnie spływa, a brak brodzika umożliwia wygodne wejście i wyjście z kabiny, a także czyni ją bardzo eleganckim elementem łazienki.

Funkcjonalne i trwałe

Odpływ Super Wall Drain wykonany został z najwyższej klasy materiałów jak stal nierdzewna AISI 304 oraz polipropylen, dzięki czemu może zachować trwałość na długie lata. Wyposażono go w bardzo przydatne funkcje, w tym syfon samoczyszczący i obracany o 360 stopni, funkcję suchego syfonu, regulację wysokości i kąta nachylenia odpływu oraz double outflow system do odpływu wody spod płytki w razie wystąpienia mikrouszkodzeń płytek lub fug. Producent oferuje 10-letnią gwarancję na produkt.

Dane techniczne

Rozmiar (mm):
360
Kolor:
Stalowy
Materiał:
Stal nierdzewna

Opinie o Odwodnienie prysznicowe ścienne 360mm Bravat Super Wall Drain z syfonem chrom

Ten produkt nie posiada jeszcze opinii - twoja może być pierwsza!

Proponowane produkty