Odwodnienie prysznicowe Bravat Seamless 2 in 1 Steel Drain 550mm

  • -600,00 zł

799,00 zł
199,00 zł
Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 254,00 zł
Oszczędzasz: 600,00 zł
799,00 zł
199,00 zł Zniżka 600,00 zł
Bezpieczny transport

Produkt na stanie

Bardzo minimalistyczne, funkcjonalne i stylowe odwodnienie prysznicowe Seamless 2 in 1 Steel Drain harmonijnie wtopi się w posadzkę, zabudowane płytkami. To rozwiązanie dla klientów szukających niemal niewidocznych, subtelnych odpływów, które doskonale spełniają swoje funkcje i pozostają trwałe przez lata.

Minimalistyczny design

Seamless 2 in 1 to odpływ podłużny, przeznaczony do zabudowy pod płytkę ceramiczną. Dzięki temu pozostaje niemal niewidoczny, a jedynie spływająca po jego bokach woda wskazuje miejsce jego montażu. Taki model sprawdzi się w bardzo modernistycznych kabinach, prostych i eleganckich, bez zbędnych ozdób, krawędzi, dodatków, a także w tego typu aranżacjach łazienkowych. Szczególnie polecany jest ten odpływ do łazienek w stylu skandynawskim, minimalistycznym, loftowym.

Do kabin typu walk-in

Niewielki rozmiar 550 mm umożliwia zamontowanie tego odwodnienia w kabinach typu walk-in o skromnych wymiarach. Dzięki montażowi odpływu woda może swobodnie spływać, a duży parametr przepływu – 48 litrów na minutę gwarantuje, że nawet strugi wody z deszczownicy czy kolumny prysznicowej będą sprawnie znikać w odpływie.

Praktyczne funkcje, trwałe materiały

Odwodnienie Seamless 2 w 1 Steel Drain zostało wykonane z doskonałej jakości polipropylenu oraz stali nierdzewnej AISI 304, dzięki czemu zachowuje trwałość i nienaganny wygląd przez wiele lat. Wśród praktycznych funkcji tego elementu warto wymienić obracany o 360 stopni, samoczyszczący syfon z opcją suchego syfonu, Double Outflow System do odpływu wody spod uszkodzonych płytek czy fig, regulację wysokości i kąta nachylenia odpływu.

Dane techniczne

Rozmiar (mm):
550
Pokrywa:
2 w 1
Kolor:
Stalowy

Opinie o Odwodnienie prysznicowe Bravat Seamless 2 in 1 Steel Drain 550mm

Proponowane produkty