Odwodnienie prysznicowe Bravat Seamless 2 in 1 Steel Drain 650mm

  • -600,00 zł

799,00 zł
199,00 zł
Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 272,00 zł
Oszczędzasz: 600,00 zł
Bezpieczny transport
799,00 zł
199,00 zł Zniżka 600,00 zł

Produkt na stanie

Minimalistyczne, nowoczesne, gustowne odwodnienie prysznicowe Seamless 2 in 1 Steel Drain przeznaczone do montażu pod posadzką idealnie wpasuje się w kabinę i design łazienki zgodny z ostatnimi trendami we wnętrzarstwie. Ten model jest doskonały dla klientów gustujących w niewidocznych, dyskretnych odpływach, które nie zaburzają wyglądu kabiny i łazienki, a przy tym są praktyczne i solidne.

Minimalistyczny wygląd

Seamless 2 in 1 Steel Drain ma podłużny i prosty kształt. Jest przeznaczony do zabudowy pod płytkami ceramicznymi w kabinie, co sprawia, że pozostaje ukryty i jedynie spływająca woda i otwory po jego bokach sygnalizują, gdzie jest odpływ. To rozwiązanie polecane do prostych, skromnych, eleganckich, minimalistycznych kabin oraz łazienek bez zbędnych ozdób, minimalistycznych, w stylu loftowym, skandynawskim.

Do kabin typu walk-in

Kabina typu walk-in nie ma brodzika, jest montowana bezpośrednio na płytkach, co pozwala zachować ten sam poziom podłogi w całej łazience. Taka kabina jest też wyjątkowo elegancka i łatwa w użytkowaniu nawet przez osoby o ograniczonej mobilności. Odpływ wody w kabinie typu walk-in zapewniany jest właśnie przez odwodnienie prysznicowe. Model Seamless 2 w 1 Steel Drain o długości 650 mm pasuje do kabin niewielkich i średniej wielkości. Spory parametr przepływu wody zapewni swobodny odpływ wody nawet przy korzystaniu z deszczownicy.

Przydatne funkcje, solidne materiały

Odwodnienie Seamless 2 w 1 Steel Drain zostało skrupulatnie zaprojektowane i wykonane z wysokiej jakości polipropylenu oraz stali nierdzewnej AISI 304, co sprawia, że jest solidne i trwałe. Odpływ zawiera syfon samoczyszczący, obrotowy z opcją suchego syfonu oraz regulowane nóżki i kąt nachylenia, a także innowacyjną funkcję Double Outflow System do odpływu wody spod uszkodzonych płytek czy fug.

Dane techniczne

Rozmiar (mm):
650
Pokrywa:
2 w 1
Kolor:
Stalowy

Opinie o Odwodnienie prysznicowe Bravat Seamless 2 in 1 Steel Drain 650mm

Proponowane produkty