Odwodnienie prysznicowe Bravat Seamless White Glass Steel Drain 550mm białe

237,00 zł
237,00 zł
Bezpieczny transport

Produkt na stanie

Bardzo eleganckie, a jednocześnie minimalistyczne i nowoczesne odwodnienie prysznicowe Seamless White Glass Steel Drain wyróżnia się pięknym, białym odcieniem hartowanego szkła na pokrywie oraz trwałością materiałów i bogactwem funkcji. Zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów.

Stylowy design

Odwodnienie Seamless White Glass cechuje się prostą, podłużną formą. Po bokach prostokąta spływa woda, a sam element montowany jest na równi z poziomem posadzki, co sprawia, że harmonijnie wpasowuje się w aranżację kabiny. Cieszy oko swoimi kolorem – krystalicznym odcieniem bieli, która może się pięknie wyróżniać na tle kontrastujących z nią ciemnych kafelków lub wtapiać w jasne płytki, pozostając niemal niewidocznym elementem aranżacji kabiny.

Idealny do kabin typu walk-in

Kabina typ walk-in to nowoczesny model kabiny, bez brodzika, gdzie odpływ wody zapewnia odwodnienie zamontowane w podłodze lub przy ścianie. Taka kabina wygląda bardzo efektownie w łazience, jest łatwa do utrzymania w czystości, pozwala optycznie powiększyć przestrzeń, dzięki brakowi różnic w poziomach posadzki i umożliwia wygodne korzystanie z prysznica także dzieciom, osobom starszym czy niepełnosprawnym. Odwodnienie Seamless White Glass o długości 550 m polecane jest do kabin typu walk-in o niewielkich rozmiarach.

Praktyczne i solidne

Odpływ Seamless White Glass Steel Drain wykonano z wysokiej klasy polipropylenu, stali nierdzewnej AISI 304 i hartowanego szkła barwionego na biały kolor. Ten bardzo funkcjonalny odpływ ma wysoki parametr przepływu wody, samoczyszczący się syfon, obracany o 360 stopni, funkcję suchego syfonu, regulowaną wysokość i kąt nachylenia oraz system Double Outflow umożliwiający odpływ wody płytek czy fug z mikrouszkodzeniami.

Dane techniczne

Rozmiar (mm):
550
Pokrywa:
Białe szkło
Kolor:
Biały

Opinie o Odwodnienie prysznicowe Bravat Seamless White Glass Steel Drain 550mm białe