Odwodnienie prysznicowe Bravat Seamless White Glass Steel Drain 650mm białe

  • -600,00 zł

799,00 zł
199,00 zł
Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 254,00 zł
Oszczędzasz: 600,00 zł
Bezpieczny transport
799,00 zł
199,00 zł Zniżka 600,00 zł

Produkt na stanie

Odwodnienie prysznicowe zwieńczone elegancką pokrywą z białym szkłem. Ma idealny, minimalistyczny wygląd, który nie rzuca się w oczy, a jednocześnie podkreśla nowoczesny charakter łazienki. Wykonane z najwyższej jakości polipropylenu, stali nierdzewnej AISI 304 oraz hartowanego, barwionego szkła. Jest dostosowane do wysokości zabudowy 62 mm, a przy tym zapewnia wysoki poziom przepływu wody – aż 48 litrów na minutę. Odwodnienie Seamless White Glass Stell Drain zostało wyposażone w specjalne mocowanie, które pozwala na regulację kąta nachylenia odpływu i wysokości.

Minimalistyczne odwodnienie prysznicowe Seamless White Glass Steel Drain 650 mm

Produkt posiada samoczyszczący syfon obracany o 360 stopni. Ważną kwestią jest również funkcja suchego syfonu, która zapobiega wydostawaniu się insektów i nieprzyjemnych zapachów z odpływu. Dodatkowo ogranicza pozostawanie piany, ułatwiając czyszczenie strefy natryskowej.

Odwodnienie prysznicowe Seamless White Glass Steel Drain w rozmiarze 650 mm ma Double Outflow System, czyli system odpływu wody spod płytki. Okazuje się on niezastąpiony w razie mikrouszkodzeń płytek ceramicznych lub fug. To doskonałe rozwiązanie dla osób oczekujących jak najwyższej trwałości oraz jakości wykonania.

Zamawiając ten model, otrzymujesz cały zestaw komponentów, czyli: koryto odwodnienia; pokrywę z białym szkłem; zestaw nóżek do regulacji wysokości; suchy, niski obrotowy i samoczyszczący syfon; oraz matę izolacyjną.

Dane techniczne

Rozmiar (mm):
650
Pokrywa:
Białe szkło
Kolor:
Biały

Opinie o Odwodnienie prysznicowe Bravat Seamless White Glass Steel Drain 650mm białe

Proponowane produkty