Odwodnienie prysznicowe Bravat Seamless White Glass Steel Drain 750mm białe

  • -660,00 zł

859,00 zł
199,00 zł
Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 270,00 zł
Oszczędzasz: 660,00 zł
Bezpieczny transport
859,00 zł
199,00 zł Zniżka 660,00 zł

Produkt na stanie

Wyjątkowe odwodnienie prysznicowe Seamless White Glass Steel Drain w rozmiarze 750 mm. Wyposażone w cały zestaw udogodnień takich jak Double Outflow System (system odpływu wody spod płytek) oraz funkcję suchego syfonu (która niweluje brzydkie zapachy, hamuje przedostawanie się insektów i ogranicza pozostawanie piany po kąpieli). Elegancki, wykończony pokrywą z białym, połyskującym szkłem. Pasuje do łazienek w stylu nowoczesnym, skandynawskim, minimalistycznym, rustykalnym i glamour. To oryginalne, funkcjonalne rozwiązanie dla wymagających użytkowników.

Białe odwodnienie prysznicowe Seamless White Glass Steel Drain 750 mm

Odwodnienie prysznicowe Seamless White Glass Steel Drain w rozmiarze 750 mm ma wiele zalet. Jedną z nich jest wysoki poziom przepływu wody, wynoszący 48 litrów na minutę. Produkt pasuje do wysokości zabudowy 62 mm. Oprócz tego ma specjalne mocowanie pozwalające na samodzielne wyregulowanie wysokości oraz kąta nachylenia odpływu.

Ważną cechą tego modelu jest także samoczyszczący syfon, który obraca się o 360 stopni. Dzięki temu strefa prysznicowa jest łatwa w utrzymaniu w czystości. Znaczenie ma także wspomniany już Double Outflow System, który zapewnia prawidłowy odpływ wody w razie mikrouszkodzeń fug lub płytek ceramicznych.

Zamawiając ten produkt, otrzymujesz pełny komplet instalacyjny. W skład zestawu wchodzi: koryto, pokrywa, zestaw nóżek do regulacji wysokości, samoczyszczący, niski i suchy syfon obrotowy, oraz izolacyjna mata. Całość została wykonana z najwyższej jakości polipropylenu i stali nierdzewnej AISI 304.

Dane techniczne

Rozmiar (mm):
750
Pokrywa:
Białe szkło
Kolor:
Biały

Opinie o Odwodnienie prysznicowe Bravat Seamless White Glass Steel Drain 750mm białe