Odwodnienie prysznicowe Bravat Seamless White Glass Steel Drain 850mm białe

279,00 zł
279,00 zł
Bezpieczny transport

Produkt na stanie

Piękny design oraz pakiet przydatnych funkcji. Właśnie to oferuje odwodnienie prysznicowe Seamless White Glass Steel Drain w rozmiarze 850 mm. Oryginalne i starannie wykonane, gwarantuje przepływ wody na poziomie 48 litrów na minutę. Zostało wyposażone w suchy, samoczyszczący, niski syfon oraz elegancką, białą pokrywę z lekkim połyskiem. Pozwala na łatwą regulację wysokości oraz kąta nachylenia odpływu dzięki załączonemu zestawowi nóżek. To unikalny model odwodnienia, który pozwoli Ci cieszyć się wygodą użytkowania kabiny prysznicowej przez wiele kolejnych lat.

Samoczyszczący syfon i pokrywa z białym szkłem: odwodnienie prysznicowe Seamless White Glass Steel Drain 850 mm

Jeżeli poszukujesz najwyższej jakości i ergonomii, odwodnienie Seamless White Glass Steel Drain w rozmiarze 850 mm spełni Twoje oczekiwania. Zostało wykonane najwyższej jakości polipropylenu i stali nierdzewnej AISI 304. Produkt wyposażono w funkcję suchego syfonu, dzięki czemu ogranicza przedostawanie się brzydkich zapachów i insektów. Zapobiega też pozostawaniu piany czy mydlin po kąpieli.

Równie istotną funkcją jest Double Outflow System gwarantujący sprawny odpływ wody spod płytek. Ma to szczególne znaczenie w sytuacjach, w których w fugach lub posadzce występują mikrouszkodzenia.

Co więcej, ten model ma specjalne mocowanie umożliwiające łatwą regulację wysokości i kąta nachylenia. Posiada też samoczyszczący, obracany o 360 stopni syfon. Odwodnienie Seamless White Glass Steel Drain nadaje się do wysokości zabudowy 62 mm.

Co znajduje się w zestawie? Wszystko, czego potrzebujesz: koryto odwodnienia, samoczyszczący syfon obrotowy, pokrywa z białym, polerowanym szkłem, zestaw nóżek regulujących wysokość oraz izolacyjna mata.

Dane techniczne

Rozmiar (mm):
850
Pokrywa:
Białe szkło
Kolor:
Biały

Opinie o Odwodnienie prysznicowe Bravat Seamless White Glass Steel Drain 850mm białe

Ten produkt nie posiada jeszcze opinii - twoja może być pierwsza!

Proponowane produkty