Ścianka prysznicowa Durasan EASY-IN 100x200 czarna

599,00 zł
599,00 zł
Bezpieczny transport

Produkt na stanie

PRODUKT POEKSPOZYCYJNY LUB KOŃCÓWKA SERII

Ścianka prysznicowa DURASAN EASY - IN S - 100 będzie świetnym wyborem do każdej łazienki. Jej uniwersalny wygląd sprawia, że będzie idealnie wpisywała się w pomieszczenia w stylu loftowym, nowoczesnym industrialnym, czy klasycznym. Świetnie też wzbogaci styl łazienki w stylu balijskiego spa. Czarne matowe wykończenia dodadzą klasy i sprawią wrażenie większej przytulności we wnętrzu łazienki. Transparentne szkło jest ponadczasowe i eleganckie. Kabina prysznicowa wyposażona w tę ściankę z pewnością trafi w gust każdego użytkownika domu.

Grubość szkła wynosi 6 mm, więc wpisuje się w przedział szkła już bardziej wytrzymałego. Zazwyczaj otwierane i przesuwne kabiny prysznicowe mają taką grubość ze względu na większą podatność na jakiekolwiek usterki. Ścianka DURASAN EASY - IN S - 100 jest typem prysznica walk-in, czyli otwartym modelem kabiny prysznicowej. Wymiary ścianki 100x200 cm będą wystarczające nawet dla osób, które potrzebują dużo swobody i przestrzeni, gdy biorą prysznic. Brak brodzika sprawia, że możemy go dopasować do kabiny wedle własnego gustu.

Kabina prysznicowa walk-in — wady i zalety

Kabina prysznicowa typu walk- in to nic więcej jak otwarty prysznic, składający się prostych tafli szkła przezroczystego lub półmatowego. Niewątpliwą zaletą tego typu rozwiązania jest jego minimalizm oraz fakt, że dzięki temu kabiny prysznicowe tego typu pasują praktycznie do każdego wnętrza. Sam montaż również nie należy do skomplikowanych- wystarczy przytwierdzić szkoło do ścian i podłogi za pomocą specjalnych profili. Przygotowania wymaga jednak wcześniej sama łazienka, którą trzeba odpowiednio wypoziomować, by spływająca woda trafiała do odpływu, nie zaś rozlewała się po całym pomieszczeniu. Prysznic taki idealnie sprawdzi się w małych łazienkach, które optycznie wręcz powiększy, jest także dużo łatwiejszy do utrzymania w czystości niż tradycyjna kabina. Jeśli tylko posadzka została właściwie przygotowana a kabina prysznicowa prawidłowo zamontowana, nie należy także obawiać się zachlapania łazienki, nie jest ono większe niż w przypadku tradycyjnych rozwiązań prysznicowych. Rozważając więc wady i zalety kabiny prysznicowej walk- in zauważyć możemy, iż liczba tych drugich jest znacznie wyższa, a sama kabina stanowić może ciekawe rozwiązanie w każdej nowo powstającej łazience.

Dane techniczne

Kształt - Rodzaj:
Walk - In
Rozmiar (cm):
100x200
Kolor szkła:
Transparentne
Brodzik:
Bez brodzika
Wersja:
Uniwersalna
Hydromasaż:
Nie
Kolor:
Czarny
Grubość szkła (mm):
6
Powłoka:
Brak

Opinie o Ścianka prysznicowa Durasan EASY-IN 100x200 czarna

Ten produkt nie posiada jeszcze opinii - twoja może być pierwsza!