Wąż prysznicowy zapobiegający skręcaniu stal nierdzewna Bravat

24,00 zł
24,00 zł
Bezpieczny transport

Produkt na stanie

Zmieniasz baterię prysznicową lub szukasz nowego węża, który zastąpi stary, skręcający się model? Wąż prysznicowy zapobiegający skręcaniu ze stali nierdzewnej 2*G1/2 BVT, to doskonały produkt z 2-letnią gwarancją na przełączniki natrysku i funkcji. Dzięki niemu wygodnie weźmiesz prysznic, jak i skorzystasz ze słuchawki zamocowanej przy wannie spłukując włosy po kąpieli. Poznaj wysokiej jakości wąż prysznicowy BVT, by dbałość o higienę sprawiała ci czystą przyjemność.

Nierdzewny wąż prysznicowy o długości 150 cm

Wąż prysznicowy zapobiegający skręcaniu ze stali nierdzewnej 2*G1/2 BVT nadaje się do konwencjonalnych baterii prysznicowych. Posiada w zestawie nakrętkę sześciokątną 1/2" oraz nakrętkę stożkową 1/2", odpowiednią do wtykowych uchwytów. W jego stożku zastosowano specjalny system, dzięki któremu nie skręca się nawet podczas intensywnego korzystania i przedłuża się żywotność produktu. Wąż prysznicowy o długości 150 cm jest idealny do wielu zastosowań – jego długość gwarantuje, że nie będzie plątał się przy prysznicu, jest on także odporny na łamanie się. Spiralny wąż prysznicowy zapobiegający skręcaniu jest wykonany ze stali nierdzewnej, która nigdy nie koroduje i przedłuża trwałość akcesorium.

Wąż pod prysznic w kolorze chrom

Uniwersalny kolor chrom sprawi, że bez trudu dopasujesz go do baterii prysznicowej, jak i innych baterii w łazience, przycisków do spłukiwania, tworząc spójną, piękną kompozycję na lata. Wąż prysznicowy zapobiegający skręcaniu ze stali nierdzewnej 2*G1/2 BVT podkreśli nowoczesne wnętrza, jak i te w stylu klasycznym. Chcesz stworzyć pełny komplet do swojej łazienki? Zobacz nasze słuchawki do prysznica i inne akcesoria, które czekają na ciebie w ofercie.

Dane techniczne

Materiał:
Stal nierdzewna
Wykończenie:
Chrom

Opinie o Wąż prysznicowy zapobiegający skręcaniu stal nierdzewna Bravat