Słuchawka prysznicowa Bravat SQUARE 3 funkcje chrom

72,00 zł
72,00 zł
Bezpieczny transport

Produkt na stanie

Podoba ci się wielofunkcyjne wyposażenie do twojej łazienki? Jeśli tak, z pewnością docenisz słuchawkę prysznicową SQUARE trójfunkcyjną, doskonałą do wnętrz w stylu nowoczesnym, jak i z nutką klasyczną. Jej kwadratowa główka zapewnia większą powierzchnię przepływu wody, dlatego będzie wygodna i niezastąpiona podczas brania prysznica lub innych higienicznych czynności. Została wykonana z materiałów najwyższej jakości, abyś nie musiał myśleć o wymianie na nowy model przez wiele lat. Kolor chrom jest niezwykle uniwersalny – dopasujesz ją do węża prysznicowego i innych elementów wyposażenia łazienkowego, ciesząc się przemyślaną, spójną wizją.

Trójfunkcyjna słuchawka prysznicowa SQUARE

Słuchawka prysznicowa SQUARE jest wyjątkowym produktem dzięki zastosowaniu trzech funkcji. Wykorzystaj przełącznik, by obmyć ciało pod łagodnym deszczem kropel lub wymasuj go silniejszym strumieniem wody. Możesz także połączyć obie funkcje, ciesząc się możliwościami nowej słuchawki. Dzięki niej masz pewność, że każdy domownik znajdzie ustawienie, które sprawia mu przyjemność. Chromowana słuchawka prysznicowa SQUARE pasuje do wszystkich baterii prysznicowych, wannowych, podtynkowych i termostatycznych.

Przyjemny prysznic zawsze, gdy zechcesz

Główka słuchawki prysznicowej SQUARE trójfunkcyjnej ma powierzchnię 99x257,8 mm, dzięki czemu jest kompaktowa i wygodna w używaniu. Mocuje się ją za pomocą standardowego gwintu G1/2. Jej przepływ wynosi 12 l na minutę, a gwarancja na poszczególnie elementy (przełączniku natrysku, funkcji) trwa przez okres 2 lat. Jesteś na etapie montażu kabiny i zastanawiasz się, co będzie jeszcze niezbędne, by wygodnie wziąć prysznic? Poza słuchawką potrzebujesz węża prysznicowego, uchwytów, drążków i innych akcesoriów, które znajdziesz w naszej ofercie.

Dane techniczne

Wykończenie:
Chrom

Opinie o Słuchawka prysznicowa Bravat SQUARE 3 funkcje chrom

Ten produkt nie posiada jeszcze opinii - twoja może być pierwsza!