Wąż prysznicowy zapobiegający skręcaniu Bravat

39,00 zł
39,00 zł
Bezpieczny transport

Produkt na stanie

Szukasz wytrzymałego węża, który nigdy nie będzie się skręcał, skutecznie uprzykrzając ci prysznic? Poznaj nasz produkt, czyli wąż prysznicowy zapobiegający skręcaniu z wytrzymałego tworzywa 2*G1/2 BVT, który posiada 2-letnią gwarancję. Dzięki niemu bez trudu weźmiesz prysznic po ciężkim dniu, treningu, jak i spłuczesz włosy w wannie po kąpieli. Poznaj nasz wyjątkowy produkt, by dbałość o higienę sprawiała ci czystą przyjemność.

Wąż prysznicowy o długości 150 cm do nowoczesnych łazienek

Wąż prysznicowy zapobiegający skręcaniu ze stali nierdzewnej 2*G1/2 BVT jest dedykowany do konwencjonalnych baterii prysznicowych. W zestawie otrzymasz nakrętkę sześciokątną 1/2" i stożkową 1/2", dzięki czemu szybko i sprawnie zamocujesz wszystkie elementy. Pokrycie węża specjalnym tworzywem sprawia, że nie skręci się nawet podczas intensywnego korzystania, jest także wzmocniony przeciw łamaniu. Wąż prysznicowy zapobiegający skręcaniu o długości 150 cm będzie doskonały do wielu zastosowań. Dzięki temu, że został wykonany z elementami ze stali nierdzewnej, nie skoroduje, gwarantując trwałość na lata.

Prysznicowy wąż w kolorze chrom

Nasz produkt może być podłączony do baterii prysznicowej, jak i do innych baterii w łazience, tworząc trwałe połączenie na lata. Dzięki temu, że został wykończony w kolorze chrom, wpasuje się bez trudu pomiędzy inne nowoczesne wyposażenie, ciesząc oko swoim nowoczesnym designem. Szukasz innych akcesoriów? Koniecznie zobacz nasze słuchawki prysznicowe i inne akcesoria, które będą niezbędne na etapie wyposażania łazienki.

Dane techniczne

Wykończenie:
Chrom

Opinie o Wąż prysznicowy zapobiegający skręcaniu Bravat