Wąż prysznicowy zapobiegający skręcaniu Bravat

  • -70,00 zł

99,00 zł
29,00 zł
Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 39,00 zł
Oszczędzasz: 70,00 zł
99,00 zł
29,00 zł Zniżka 70,00 zł
Bezpieczny transport

Produkt na stanie

Szukasz wytrzymałego węża, który nigdy nie będzie się skręcał, skutecznie uprzykrzając ci prysznic? Poznaj nasz produkt, czyli wąż prysznicowy zapobiegający skręcaniu z wytrzymałego tworzywa 2*G1/2 BVT, który posiada 2-letnią gwarancję. Dzięki niemu bez trudu weźmiesz prysznic po ciężkim dniu, treningu, jak i spłuczesz włosy w wannie po kąpieli. Poznaj nasz wyjątkowy produkt, by dbałość o higienę sprawiała ci czystą przyjemność.

Wąż prysznicowy o długości 150 cm do nowoczesnych łazienek

Wąż prysznicowy zapobiegający skręcaniu ze stali nierdzewnej 2*G1/2 BVT jest dedykowany do konwencjonalnych baterii prysznicowych. W zestawie otrzymasz nakrętkę sześciokątną 1/2" i stożkową 1/2", dzięki czemu szybko i sprawnie zamocujesz wszystkie elementy. Pokrycie węża specjalnym tworzywem sprawia, że nie skręci się nawet podczas intensywnego korzystania, jest także wzmocniony przeciw łamaniu. Wąż prysznicowy zapobiegający skręcaniu o długości 150 cm będzie doskonały do wielu zastosowań. Dzięki temu, że został wykonany z elementami ze stali nierdzewnej, nie skoroduje, gwarantując trwałość na lata.

Prysznicowy wąż w kolorze chrom

Nasz produkt może być podłączony do baterii prysznicowej, jak i do innych baterii w łazience, tworząc trwałe połączenie na lata. Dzięki temu, że został wykończony w kolorze chrom, wpasuje się bez trudu pomiędzy inne nowoczesne wyposażenie, ciesząc oko swoim nowoczesnym designem. Szukasz innych akcesoriów? Koniecznie zobacz nasze słuchawki prysznicowe i inne akcesoria, które będą niezbędne na etapie wyposażania łazienki.

Dane techniczne

Wykończenie:
Chrom

Opinie o Wąż prysznicowy zapobiegający skręcaniu Bravat

Proponowane produkty