Wanny SPA

Marzysz o nieziemskim relaksie w swojej łazience? A może chcesz cieszyć się z kąpieli w ogrodzie praktycznie przez cały rok? W naszej ofercie znajdziesz luksusowe wanny spa, które są urządzeniami o różnorodnych funkcjach, znakomitych parametrach, dając odprężenie każdego dnia. Koniecznie obejrzyj dostępne modele, które staną się ponadczasową ozdobą i miejscem domowej odnowy kiedy oraz gdzie tylko zechcesz.

Aktywne filtry

Filtruj według

Cena

Cena

  • 19 998,00 zł - 56 900,00 zł

Dostępność

Dostępność

Kształt - Rodzaj

Kształt - Rodzaj

Długość (cm)

Długość (cm)

Pojemność (L)

Pojemność (L)

Aktywne filtry

Wanny do SPA dostępne w wielu rozmiarach

Wanny SPA z hydromasażem zaskakują mnogością form i rozmiarów – zastanów się nad tym, czy wybrany model zmieści się w łazience i będziesz w stanie wnieść go przez drzwi. Poza warunkami pomieszczenia istotne jest także to, czy chcesz korzystać z wanny w pojedynkę czy zaprosić bliską osobę, a może paczkę przyjaciół. W naszej ofercie czekają na ciebie modele pojedyncze, dwuosobowe, trzyosobowe, a nawet przeznaczone dla czterech osób. Wanny SPA mogą mierzyć od 72 do nawet 90 cm wysokości, nie musisz jednak obawiać się wchodzenia do ich wnętrza – wyższe modele są dostępne w zestawie ze schodkami. Długość produktów waha się w granicy 175-210 cm, a szerokość 110-200 cm.

Jak wybrać kształt wanny SPA?

Wanny do SPA charakteryzują się najczęściej kształtem prostokątnym lub kwadratowym, abyś mógł w pełni wykorzystać dostępną przestrzeń. Modele kwadratowe sprzyjają relaksowi w większym gronie, dlatego są idealne do pensjonatów, hoteli SPA czy domków letniskowych, a modele prostokątne będą idealne dla par i dla jednej osoby. Oczywiście wanny występują także w mniej oczywistych kształtach, takich jak trójkąt czy wielobok, ale są one zdecydowanie rzadziej spotykane. Rekordy popularności biją modele kwadratowe, które można bez problemu umieścić w narożniku tarasu, zapraszając do nich gości podczas przyjęć ogrodowych.

Wanny SPA z hydromasażem oferują wiele udogodnień

Nowoczesne wanny SPA z hydromasażem wyróżniają się nowoczesnym stylem i przemyślaną budową, dzięki czemu dopasujesz je do każdej stylistyki. Muszla jest produkowana z wysokiej jakości akrylu w kolorze białym, a w połączeniu z doskonale zaprojektowaną obudową, stanowi stylowy dodatek do łazienek, tarasów i ogrodów. Wiele produktów jest wyposażonych w komfortowe zagłówki, dzięki czemu twoje ciało przyjmie wygodną pozycję podczas masażu. Wanny do SPA są także wzbogacane w wyjątkowe światło LED o właściwościach leczniczych, które uspokaja lub pobudza i wpływa pozytywnie na działanie umysłu. Korzystając z nowej wanny SPA z hydromasażem możesz także oddać się chromoterapii. Jakie są inne udogodnienia? Wanny mogą posiadać ozonator, który pozwala na bezpieczne i ekologiczne oczyszczanie wody bez dodatkowych środków chemicznych.

Parametry techniczne wanny SPA

Wybierając model z naszej szerokiej oferty zwróć także uwagę na parametry relaksacyjne – liczbę dysz do hydromasażu i ich rodzaj. Więcej dysz jest umieszczonych w modelach wodno-powietrznych, a mniej w wodnych. Co warto wiedzieć o ich rodzaju? Dysze ruchome mogą obracać się nawet o 360 stopni, a nieruchome pozwalają uzyskać efekt biczów wodnych. Odnośnie parametrów technicznych szczególnie ważna jest moc pompy i jej prędkość, rodzaj panelu sterowania i funkcjonalności utrzymujące stałą temperaturę wody. Polecamy modele z pokrywą izolacyjną, która jest idealna do kąpieli ogrodowych. Dostępne w naszej ofercie wanny SPA są bardzo zróżnicowane, jednak ze względu na doskonałą jakość, z pewnością posłużą ci przez długie lata, stając się wspaniałą inwestycją dla każdego, kto kocha relaks w zaciszu domu.