Umywalki nablatowe czarne

Umywalki nablatowe cieszą się od kilku lat dużym zainteresowaniem z racji swojego unikalnego wyglądu i niebywałej funkcjonalności. Umywalki montowane na blacie dodają łazience eleganckiego i nowoczesnego sznytu. Pozwalają na uwolnienie praktycznej przestrzeni pod blatem, gdzie zmieści się szafka na kosmetyki i akcesoria. Wśród bardzo modnych rodzajów umywalek wyróżniają się bardzo gustowne umywalki nablatowe czarne.

Aktywne filtry

Filtruj według

Cena

Cena

  • 282,00 zł - 733,00 zł

Dostępność

Dostępność

Kształt - Rodzaj

Kształt - Rodzaj

Aktywne filtry

Modne umywalki nablatowe czarne

Umywalki nablatowe czarne łączą w sobie dwa silne trendy we współczesnym wnętrzarstwie – wyrazisty, czarny kolor oraz wyjątkową formę i montaż na blacie. Tego typu umywalki wyróżniają się w łazience, mogąc stanowić jej największą ozdobą, zwłaszcza przy odpowiedniej aranżacji jej okolic, z blatem, baterią, lustrem na czele. Umywalka nablatowa czarna jest łatwa do użytkowania i utrzymania w czystości, z całą formą dostępną nad blatem. Warto zostawić trochę miejsca wokół umywalki, by móc poukładać tam kosmetyki i akcesoria pierwszej potrzeby, oraz wykorzystać przestrzeń pod blatem na montaż półki.

Różnorodność umywalek nablatowych czarnych

Umywalki nablatowe czarne występują w kilku kształtach misy. Bardzo modne są wersje kwadratowe lub prostokątne z prostymi lub zaokrąglonymi rantami. Inne popularne kształty to owal lub imitujący regularną misę o wysokich brzegach. Możesz znaleźć różne wymiary umywalek nablatowych, dzięki czemu wpasujesz je w projekt lub już istniejącą aranżację. W kwestii materiału wykonania najlepiej sprawdzi się uniwersalna, solidna ceramika.

Wybór idealnej umywalki nablatowej białej

Czym się kierować przy wyborze najlepszego modelu umywalki nablatowej czarnej? Względami praktycznymi oraz estetycznymi w równym stopniu. Najpierw zmierz przestrzeń na blacie, pamiętając o tym, że warto zostawić trochę miejsca wokół umywalki. Możesz wybrać model zajmujący całą przestrzeń blatu, ale wtedy bateria musi być montowana w ścianie lub umywalka musi mieć na nią otwory. Ładniej prezentują się modele bez otworów, ale w takiej sytuacji pamiętaj, by sprawdzić, czy bateria zmieści się za umywalką lub czy opcja montażu w ścianie wchodzi w grę. Kształt umywalki dopasuj do aranżacji łazienki. Owalne, obłe misy pasują do owalnych wanien i kabin, opływowych misek WC czy bidetów, mebli o delikatnych krawędziach. Prostokątne, wyraziste kształty polecane są do łazienek z prostokątną lub kwadratową kabiną czy wanną, meblami o prostych rantach.

Do czego dopasować umywalkę czarny mat?

Umywalka czarny mat to bardzo nowoczesny, gustowny element łazienkowy, który sprawdzi się w nietuzinkowych aranżacjach. Najlepiej jest dobrać ją do kabiny w kolorze czarnego matu, baterii w tym odcieniu lub w kontrastowym złocie, ciemnych mebli lub mebli jasnych, tak by umywalka odcinała się na ich tle. Umywalki czarne polecane są do łazienek w stylu industrialnym, nowoczesnym, luksusowym. To idealne rozwiązanie dla osób ceniących sobie oryginalny wystrój wnętrz – efektowny, z pazurem, hołdujący ostatnim trendom w aranżacji.